Domácí

Pátrání po ženě z Liberce po týdnu skončilo, našli ji mrtvou v lese

Pátrání po ženě z Liberce po týdnu skončilo, našli ji mrtvou v lese
Zdroj: Policie ČR

Smutný konec má pátrání po ženě z Liberce, kterou její rodina i policie hledaly od minulé neděle. Po týdnu se její tělo našlo v lese u Liberce.

Žena z Liberce se ztratila první březnovou neděli. Šla se prý projít, neměla u sebe mobil ani peníze. Její rodina po ní začala ihned pátrat, o pomoc žádali také na sociálních sítích. Do pátrání se zapojili i liberečtí policisté.


Přes týden rodina i policisté prohledali různá místa v Liberci a okolí, ale bezvýsledně. Pátrací akce se zúčastnili i hasičští psovodi. V neděli před polednem ale přišla smutná zpráva. Ženu někdo našel mrtvou v harcovském lese u Liberce.

Související obsah


"Při prvotním ohledání místa nálezu jejího těla nebylo zjištěno, že by na její smrti měla podíl jiná osoba. K určení příčiny smrti byla nařízena soudní pitva. Veškeré okolnosti celého případu i nadále nyní šetří liberečtí kriminalisté," uvedla mluvčí policie Dagmar Sochorová.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Škoda odstavuje na dva týdny výrobu

Automobilka Škoda Auto od pondělí zastavila výrobu ve všech třech svých českých závodech. Odstavení výroby bude trvat následující dva týdny. Výjimkou bude jedna linka v závodech v Kvasinách na Rychnovsku. Při odstávce tam chce firma dokončit 10 tisíc rozdělaných aut. Důvodem utlumení výroby je nedostatek čipů.

Píše se na Deník.cz