Zajímavosti

Covid-19 změnil, jak se sbližujeme. Online seznamky hlásí nový trend!

Covid-19 změnil, jak se sbližujeme. Online seznamky hlásí nový trend!
Zdroj: Getty Images

Kvůli přísným mimořádným opatřením a koronaviru obecně je pro Čechy mnohem těžší se nyní s někým seznámit, případně dokonce intimně sblížit. Jednou z možností jsou internetové seznamky. Jejich provozovatelé přitom nyní vypozorovali zajímavý trend.

Případné namlouvací rituály přitom nekomplikuje jen nařízené omezení pohybu, ale také fakt, že obvyklá místa setkání, jako jsou restaurace nebo kina, jsou teď mimo provoz.

Přesto si lidé cestou najdou. A zároveň především ženy i novou strategii v současné nelehké době. "V posledních týdnech pozorujeme větší zájem ze strany dívek, a to především na seznamkách, kde mohou žádat o finanční podporu. Registrujeme nárůst zájmu asi o 20 procent oproti normálu," říká tisková mluvčí společnosti Adentech Magdaléna Lišková. Společnost provozuje hned několik "randících" stránek.

Související obsah

Chuť seznamovat se přešla Čechy v podstatě hned poté, co byla zavedena plejáda mimořádných opatření a omezení. To "provoz" na seznamkách spadl podle Liškové víceméně plošně. Nepřekvapivě byly pořádně bité ty cestovatelské.

Ale tendence izolovat se nevydržela. "Postupem času se ale chuť k seznamování uživatelům vrátila a v tuto chvíli je zájem ze strany mužů v podstatě na stejné úrovni jako před koronavirem a u dívek dokonce pozorujeme již zmíněný nárůst," přiblížila Lišková pozitivní vývoj.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz