Video

Pusťte si videoknihu o Harrym Potterovi. Čte ji i sám Harry

Kvůli omezením spojeným s pandemií koronaviru, trávíme mnoho času doma a hledáme nejrůznější způsoby, jak se zabavit. Svět čar a kouzel tak přišel s možností, jak si dlouhé chvíle zkrátit. Známé zahraniční osobnosti začaly totiž předčítat oblíbenou knihu o Harrym Potterovi. Vy si tak můžete poslechnout její první díl, jehož úvodní kapitolu nečte nikdo jiný než sám Harry Potter.

Veleúspěšnou sérii o nadaném kouzelníkovi zná snad každý a Daniela Radcliffa, který ztvárnil Harryho Pottera ve všech osmi filmových dílech, jakbysmet. I přes to, že se další díly nechystají, přišel kouzelnický svět v době omezeného pohybu osob s něčím novým.


Několik zahraničních celebrit se totiž odhodlalo ve videích předčítat knihu Harry Potter a Kámen mudrců. No a právě Radcliffe celý projekt započal přečtením první kapitoly s názvem "Chlapec, který přežil".

Související obsahZbývajících 16 kapitol přečtou další hvězdy, jako Claudie Kim a Eddie Redmayne z "Fantastických zvířat" nebo fotbalista David Beckham. Kapitoly budou vydávány každý týden na webu Wizarding World nebo na Spotify zcela zdarma.


Protože předčítání probíhá samozřejmě v angličtině, může český divák pojmout poslech knihy jako lekci angličtiny. Přeci jen...víte jak se anglicky řekne Brumbál nebo Bradavice?


Celou první kapitolu si můžete pustit ZDE.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz