Domácí

Rodinná tragédie v Praze! Zemřela žena (†23) a malá holčička (†3)

Tragickou událost vyšetřují od páteční půlnoci pražští kriminalisté. V jednom z rodinných domů na okraji Prahy došlo podle vyšetřujících policistů k úmrtí dvou osob. Mluvčí pražské policie později uvedl, že jednou z obětí bylo dítě, proto policie s ohledem na pozůstalé nebude k případu uvádět další informace. Záchranáři upřesnili, že ženě bylo 23 let a dívce teprve tři roky. Obě se zřejmě otrávily oxidem uhelnatým.

Tragédie se stala v městské části Praha – Šeberov. Na místě zasahovalo několik posádek záchranné služby, hasičů a policistů. Vzhledem k citlivosti případu však policie odmítla zveřejnit jakékoliv bližší podrobnosti. Příbuzné zesnulých událost citelně zasáhla a na místo museli být přivoláni dva krizoví interventi z řad hasičů, aby pozůstalým poskytli psychologickou pomoc.

Mluvčí pražské policie Jan Rybanský k případu uvedl, že vyšetřování případu zůstává v dikci kriminalistů čtvrtého pražského obvodu. Vzhledem k tomu, že jednou z obětí je nezletilá osoba, nebude policie podle jeho slov s ohledem na příbuzné zemřelých uvolňovat žádné další informace. Stejně tak mluvčí odmítl komentovat i příčinu úmrtí.

Související obsah

"V Šeberově, kde v noci došlo k úniku CO, zasahovali 2x RV (Rendez vous), 3x RZP (Rychlá zdravotnická pomoc) a inspektor. Na místě probíhala 45 minut kardiopulmonální resuscitace u 23leté ženy a tříleté dívky, bohužel obě zemřely," informovali pražští záchranáři s tím, že 26letý muž byl kvůli nadýchání převezen do nemocnice.

HZS hl.m. Prahy na místo vyslal technický vůz chemické jednotky, který hasiči používají zpravidla při detekci úniku nebezpečných látek.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz