Domácí

S linkovým kloubovým autobusem vyrazil na nákupy! Vzal i ženu

Řidič hromadné dopravy si ve čtvrtek zřejmě nechtěl nechat ujít slevy v jedné z pražských prodejen, na nákup vyrazil s dlouhým kloubovým autobusem. Vzal s sebou i doprovod. Podle provozovatele jej čeká přísný trest.

Muž a žena pospíchají s naloženým vozíkem z nákupního střediska k zaparkovanému linkovému autobusu s označením Pražské integrované dopravy (PID). Ten je zaparkovaný na zabahněném plácku u silnice.


Vše se odehrálo ve čtvrtek krátce po jedné hodině odpoledne v pražských Letňanech u prodejny, kde jsou zrovna vyhlášené obří slevy. Do redakce TN.cz se dostalo video od jednoho ze čtenářů.

Související obsah


Na záběrech je vidět, jak dvojice rychle překládá nákup z vozíku, načež jej žena svižným krokem jde vrátit. Autobus následně vycouvá ze zabahněného plácku, přičemž téměř dře podvozkem o zem, a odjíždí.


"Když jsem ho natáčel, tak tam stál už podruhé. Poprvé přijel i s ženou ráno. Tehdy si ale nic neodnesli. S ostatními jsme si říkali, že ten autobus z bahna nevyjede," popsal čtenář TN.cz, který video pořídil.


Autobus provozuje společnost Arriva. "Řidič zásadně porušil naše pravidla a chování během své směny, za což bude velmi přísně potrestán," uvedl mluvčí Arrivy Jan Holub.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Berlusconi nebude kandidovat na italského prezidenta

Kontroverzní politik a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) se rozhodl, že nebude kandidovat v italských prezidentských volbách. Měl podporu koalice pravicových stran, ale ta mu nezaručovala úspěch. K tajné volbě se v pondělí sejde přes tisíc poslanců a regionálních delegátů. Za favorita je považován současný premiér Mario Draghi.

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny “svého“ politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimír Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny “svého“ tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz