Domácí

S linkovým kloubovým autobusem vyrazil na nákupy! Vzal i ženu

Řidič hromadné dopravy si ve čtvrtek zřejmě nechtěl nechat ujít slevy v jedné z pražských prodejen, na nákup vyrazil s dlouhým kloubovým autobusem. Vzal s sebou i doprovod. Podle provozovatele jej čeká přísný trest.

Muž a žena pospíchají s naloženým vozíkem z nákupního střediska k zaparkovanému linkovému autobusu s označením Pražské integrované dopravy (PID). Ten je zaparkovaný na zabahněném plácku u silnice.


Vše se odehrálo ve čtvrtek krátce po jedné hodině odpoledne v pražských Letňanech u prodejny, kde jsou zrovna vyhlášené obří slevy. Do redakce TN.cz se dostalo video od jednoho ze čtenářů.

Související obsah


Na záběrech je vidět, jak dvojice rychle překládá nákup z vozíku, načež jej žena svižným krokem jde vrátit. Autobus následně vycouvá ze zabahněného plácku, přičemž téměř dře podvozkem o zem, a odjíždí.


"Když jsem ho natáčel, tak tam stál už podruhé. Poprvé přijel i s ženou ráno. Tehdy si ale nic neodnesli. S ostatními jsme si říkali, že ten autobus z bahna nevyjede," popsal čtenář TN.cz, který video pořídil.


Autobus provozuje společnost Arriva. "Řidič zásadně porušil naše pravidla a chování během své směny, za což bude velmi přísně potrestán," uvedl mluvčí Arrivy Jan Holub.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz