Domácí

Na Gotta vzpomínají i jeho přátelé! Nazpívali dojemnou píseň

Na Karla Gotta myslí samozřejmě i jeho hvězdní přátelé. Například zpěvačka Hana Zagorová v těchto dnech nazpívala jako vzpomínku na zpěváka novou verzi písně „Mží,“ kterou s ním natočila v 90. letech. Karla Gotta tentokrát nahradil jeho blízký přítel a manžel Hany Zagorové Štefan Margita.

Jeden z nejdojemnějších duetů Karla Gotta a Hanky Zagorové - to je píseň "Mží.“ Zagorová ji jako poctu pro zesnulého zpěváka k jeho úterním narozeninám nyní nazpívala v nové verzi se svým mužem - operním pěvcem Štefanem Margitou.


"Ten text je opravdu nádherný. Pamatuji si, když Karel tuto písničku nahrával, tak mi říkal, že je to tak krásný text, ale že neví, jak to má zpívat. Když jsem to teď nahrával, tak jsem mu dával za pravdu,“ usmíval se Margita.

Související obsah


Zagorovou a Margitu pojilo s Gottem velké přátelství. To dokázal i Gott, který se třeba objevil po překonání své nemoci na tradičním vánočním koncertu Hanky Zagorové v pražské Lucerně. Dodnes má pár navíc husí kůži z únorového koncertu Marka Ztraceného.


Tam se Karel Gott objevil posmrtně na plátně a zazpíval píseň "Ta pravá.“ Zagorová i Margita stejně jako miliony fanoušků si na Karla v úterý vzpomněli.


"Myslím, že každý rok to bude stejné, protože na Karla se nedá zapomenout,“ míní Zagorová. "Měl jsem Karla strašně rád a myslím, že celý národ ho pořád velmi miluje a nikdy na něho nezapomene,“ uzavřel Margita.

Na hrob zpěváka zamířily stovky fanoušků, místo hlídali aby nevznikl požár:


 

Michal Čoudek, ls, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Berlusconi nebude kandidovat na italského prezidenta

Kontroverzní politik a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) se rozhodl, že nebude kandidovat v italských prezidentských volbách. Měl podporu koalice pravicových stran, ale ta mu nezaručovala úspěch. K tajné volbě se v pondělí sejde přes tisíc poslanců a regionálních delegátů. Za favorita je považován současný premiér Mario Draghi.

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny "svého" politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimir Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny "svého", tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz