Krimi

Řidič popsal nehodu, při které přejel ženu a ujel. Policie ho obvinila

Až čtyři roky za mřížemi může strávit řidič kamionu, kterého policisté obvinili za sražení chodkyně na Teplicku. Šofér tvrdí, že se mu udělalo minulý týden tak zle, že ani nevěděl, že se nějaká nehoda stala.

"Včera bylo zahájeno trestní stíhání řidiče, který byl obviněn z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti. Podle jeho výpovědi z důvodu momentální zdravotní indispozice strhl řízení a vjel na trávu, následně se vrátil na komunikaci a pokračoval v jízdě, aniž by si všiml, že došlo k nějaké nehodě," popsal ve čtvrtek policejní mluvčí Daniel Vítek.

Že kamion po sražení chodkyně jdoucí po chodníku v Srbicích u Teplic opravdu pokračoval v jízdě, dokazuje i video, které redakci TN.cz poslal Petr Tengler, který zraněné ženě poskytoval první pomoc.

Související obsah

"Po chvíli řidiči volal majitel přepravní firmy a sdělil mu, že zřejmě srazil člověka. Muž proto ihned zastavil, kontaktoval linku 158 a při následném vyšetřování nehody plně spolupracoval," doplnil Vítek.

Za těžké ublížení na zdraví šoférovi v případě odsouzení hrozí až čtyřletý pobyt za mřížemi. Vyšetřovaný je na svobodě. Připomeňte si nehodu ve videu pod titulkem článku.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz