Domácí

Hasiče při čerpání vody srazilo auto, řidič šlápl na plyn a ujel!

Hasiče při čerpání vody srazilo auto, řidič šlápl na plyn a ujel!
Zdroj: Profimedia

Kvůli bouřím vyjížděli hasiči ke stovkám událostí, jednou bylo i čerpání vody pod mostem na dálnici D8. Neznámý řidič tam podle sboru ve Zdibech srazil jednoho ze zasahujících a od nehody ujel. Sražený naštěstí vyvázl s pohmožděninami. Hasiči nyní prosí o pomoc s pátráním po řidiči a jeho autě.

Nehoda se stala kolem 21:20 pod mostem na dálnici D8 na sjezdu na Zdiby, při odklánění dopravy tam byl sražen jeden z hasičů, o kterého řidič dokonce urazil zrcátko, uvádí Sbor dobrovolných hasičů ve Zdibech.

"Od nehody ujel a následně pokračoval v jízdě najetím na dálnici D8 směr Ústí nad Labem. Naštěstí po následném vyšetření rychlou záchranou službou vyvázl kolega jen s pohmožděninami, ale i tak prosíme o pomoc s hledáním bílého vozidla tovární značky Mitsubishi, typ pravděpodobně ASX, SPZ neznámá, bez levého zpětného zrcátka," popisují Hasiči Zdiby na sociálních sítích.

Související obsah

Hasiči kvůli pátečním bouřím vyjížděli k více než 600 údálostem. Nejvíc zásahů evidovali v kraji Středočeském, Pardubickém, Jihomoravském, Olomouckém a v Praze. Dlouhodobý denní průměr technických zásahů je 175. Celkově průměrně hasiči vyjíždějí k 328 událostem denně.

"Děkujeme za sdílení a případné informace," doplnili hasiči.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz