Zahraničí

Policie našla v bytě pět mrtvých dětí. Podezřívá matku, ta skočila pod vlak

Pět mrtvých dětí bylo nalezeno ve čtvrtek v jednom bytě v Německu. Ze smrti dětí je údajně podezřelá jejich matka. Ta se pokusila o sebevraždu.

Děti, které byly nalezené mrtvé ve čtvrtek kolem druhé hodiny odpoledne v bytě v německém Solingenu v Severním Porýní-Vestfálsku, měly být podle německého portálu TAG24 ve věku do deseti let. Portál Bild uvedl, že byly ve stáří jednoho, dvou, tří, šesti a osmi let. Mělo se jednat o tři holčičky a dva chlapce.

Portál také sdělil, že podle jejich informací je ze smrti dětí podezřelá jejich 27letá matka. Ta se pokusila o sebevraždu u hlavního nádraží v Düsseldorfu, kde skočila pod vlak, ale přežila. Ve vážném stavu je v nemocnici. Düsseldorf leží asi 35 kilometrů od Solingenu.

Související obsah

Případem se zabývá německá policie. "Předpokládáme, že se jedná o trestný čin, a budeme muset matku vyslechnout, což ale není v tuto chvíli možné. Ještě přesně nevíme, co se stalo a proč, víme jen to, že se jednalo o velmi tragickou událost," uvedl mluvčí policie Stefan Weiand.

"Rodinné drama v Solingenu mne naplňuje velkým smutkem. Svými myšlenkami a modlitbami jsem s pěti malými dětmi, jejichž život skončil tak strašným způsobem," prohlásil ministr vnitra spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko Herbert Reul.

Podle Bildu oznámila úmrtí dětí policii jejich babička. U ní je také šesté ženino dítě ve věku 11 let.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz