Domácí

Hana Zagorová leží v nemocnici s Covidem! Trápí ji vysoké horečky

Hana Zagorová leží v nemocnici s Covidem! Trápí ji vysoké horečky
Zdroj: Profimedia

Oblíbená zpěvačka Hana Zagorová (73) leží v nemocnici kvůli komplikacím s koronavirem. Zpěvačku podle vlastních slov trápí vysoké teploty.

"Naši milí, nechtěli jsme vás zatěžovat našimi starostmi. Ano, oběma nám vyšly pozitivní testy na Covid. Štefan je v domácí karanténě s lehkým průběhem a Hanka z důvodu vysokých teplot v nemocnici,“ uvádí status na zpěvaččině Facebooku.

Zagorová v poslední době zrušila kvůli zdravotním komplikacím několik svých koncertů. Koronavirem se nakazil také zpěvaččin manžel Štefan Margita, který je známým operním pěvcem.

Nai mil, nechtli jsme vs zatovat naimi starostmi. Ano, obma nm vyly pozitivn testy na covid. A se to...

Zveejnil(a) Hana Zagorov - zagorovahana.cz dne Ptek 4. z 2020

Populární zpěvačka má za sebou dlouholetou kariéru, během které nazpívala nespočet známých hitů jako jsou například písně Duhová víla nebo Maluj zase obrázky.

Související obsah

Zagorová je také druhou nejúspěšnější držitelkou ocenění Zlatý slavík v kategorii zpěvačka, získala celkem 9 Slavíků v řadě.

Hana Zagorová nazpívala jako vzpomínku na Karla Gotta novou verzi písně Mží. Podívejte se na reportáž televize Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Giuliani půjde před komisi kvůli útoku Trumpových příznivců na Kapitol

Zvláštní výbor americké Sněmovny reprezentantů pro vyšetřování útoku na Kapitol z loňského 6. ledna si předvolal Rudyho Giulianiho a další dva právníky, kteří veřejně prosazovali Trumpova nepodložená tvrzení o podvodech v prezidentských volbách. Vypovídat má rovněž exprezidentův volební stratég Boris Epshteyn, člen týmu, jenž se snažil zvrátit výsledky voleb a alarmovat Trumpovy příznivce tvrzením o ukradených volbách.

Krátká zpráva

Zemřel nejstarší muž na světě, bylo mu 112 let

Španěl Saturnino de la Fuente, zapsaný v Guinessově knize rekordů jako nejstarší muž světa, zemřel ve věku 112 let a 341 dní. Skonal doma ve svém rodném městě León na severozápadě země. De la Fuente začal pracovat ve svých 13 letech v továrně na výrobu obuvi. Měl osm dětí, 14 vnoučat a 22 pravnoučat.

Píše se na Deník.cz