Domácí

Smutné narozeniny Zagorové: Bojuje v nemocnici, Margita k ní nesmí

Zpěvačka Hana Zagorová dnes slaví své 74. narozeniny. Bohužel bude oslava smutná, protože oblíbená zpěvačka leží v nemocnici s koronavirem.

Letošní oslava narozenin oblíbené české zpěvačky Hany Zagorové asi nebude zcela podle jejího plánu. S koronavirem totiž leží v nemocnici. Dokonce ji trápily vysoké horečky, které už ale naštěstí odešly.

Manžel Hany Zagorové Štefan Margita se svou partnerkou mluvil naposledy v sobotu odpoledne. "Naštěstí se cítila mnohem lépe. Věřím tomu, že příští týden už přijede domů,“ doufá Margita.

Související obsah

"Narozky bude mít smutné, ty budou nemocniční. To jsme si představovali jinak. A co se týká mě, tak já jsem v domácí karanténě a průběh nemoci je lehčího rázu, abych tak řekl,“ svěřil se Štefan Margita.

Narozeninové přání tedy bude muset proběhnout na dálku, pravděpodobně přes telefon. "Žádná jiná možnost není, já ji nemůžu navštívit vůbec, takže to nejde. Jen telefonicky. Ale bude to určitě videohovor,“ prozradil své plány Margita.

Redakce TV Nova se přidává s přáním všeho nejlepšího k narozeninám Haně Zagorové a oběma přeje brzké uzdravení.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz