Zahraničí

Smrtelná potyčka na Slovensku: Chtěl zmlátit kamaráda, ten ho měl ubodat

Smrtelná potyčka na Slovensku: Chtěl zmlátit kamaráda, ten ho měl ubodat
Zdroj: Profimedia

Brutální incident se v noci na sobotu odehrál v západoslovenské obci Sokolovce u Piešťan. Do rodinného domu měl v pozdních hodinách přijít 38letý muž a zaútočit na svého známého. Ten ho údajně ubodal kuchyňským nožem. Probíhá policejní vyšetřování.

Slovenští kriminalisté od půlnoci vyšetřují násilnou smrt 38letého muže z obce Sokolovce u Piešťan. 

Podle zjištění portálu tvnoviny.sk měl jako první útočit 38letý agresor, který s baseballovou pálkou v ruce vnikl přeskočením plotu na pozemek rodinného domu oběti. Na 39letého muže, se kterým se znal, údajně zaútočil v dílně vedle domu.

Ten se měl ale bránit a šesti ranami kuchyňským nožem svého známého ubodat. Potyčce prý předcházel spor kvůli drogám. Muž měl v dílně dlouhodobě vařit pervitin a prodávat ho narkomanům z okolí.

Policisté zatím podrobnosti k případu nesdělili. "V této chvíli můžeme jen potvrdit, že došlo k incidentu mezi dvěma osobami. Všechny okolnosti události stále prověřujeme. Právní kvalifikace bude stanovená po důsledném zadokumentování," uvedli na facebooku.

Související obsah

Podezřelého policisté zadrželi, vypovídat ale odmítá.

Smrt ve stejném domě už policie vyšetřovala před čtyřmi lety. V jeho přístavbě tehdy vybuchla propanbutanová láhev. Explozi nepřežil 29letý muž.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz