Domácí

Kamion převážející auta se srazil s dodávkou. Jeden řidič nepřežil

Při velmi vážné nehodě na Jihlavsku, kde se srazilo nákladní auto s dodávkou, jeden člověk zahynul, další byl zraněn. Komunikace je neprůjezdná, policie odklání dopravu. Objížďka je ale určena jen pro vozidla do 3,5 tuny, těžší auta musí čekat.

Nehoda se stala v pondělí kolem půl dvanácté na silnici I/38 u obce Rančířov na Jihlavsku. Na místo okamžitě vyrazily složky Integrovaného záchranného systému. Při nehodě se srazila dodávka s náklaďákem, který převážel další auta.

Jeden z řidičů vážnou nehodu nepřežil. "Druhou osobu, řidiče kamionu, transportovali zdravotníci s lehčím zraněním na urgentní příjem Nemocnice Jihlava," informovala Zdravotnická záchranná služba Kraje Vysočina.

Silnice je kvůli nehodě zcela uzavřena, komunikace bude podle odhadů zavřená několik hodin.

Policisté stanovili objízdnou trasu. Ve směru od Znojma musí řidiči ve Stonařově odbočit a jet přes Brtnici do Jihlavy. Odklon dopravy v Jihlavě vede také přes Brtnici.

Související obsah

"Objížďka přes Brtnici je vedena oběma směry a je určena pouze pro osobní dopravu do 3,5 tuny. Nákladní vozidla musí zůstat na silnici I/38, případně mohou zvolit s předstihem pro tranzit jinou trasu," informovali policisté.

Zdroj: Policie ČR
TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz