Domácí

V policejním skladu v Bílině vybuchla munice, objekt střeží policie

V Bílině v Ústeckém kraji vybuchl sklad vyřazené munice. Hasiči uzavřeli prostor a pustili se do boje s požárem. Na místo vyrazilo sedm jednotek. Silnice od mostu na Bílinu musela být také uzavřena.

Hasiči přijali oznámení o vybuchujícím policejním skladu v Bílině na Teplicku krátce před třináctou hodinou. Na místo okamžitě vyrazilo sedm jednotek s dvanácti vozy.

Okolí bylo zcela uzavřené, podle informací TV Nova se museli lidé v okruhu 500 metrů evakuovat. Silnice od mostu do obce Bílina byla také zcela uzavřena. Policisté odklání dopravu.

"Tepličtí policisté společně s hasiči zasahují u požáru pronajatého skladu v Bílině, který využívá Pyrotechnická služba PČR k uskladnění vyřazené munice. Okolí bylo evakuováno a v současnosti probíhá hašení požáru. Okolnosti vzniku budou předmětem dalšího šetření," přiblížila policie.

Související obsah

Po půl třetí odpoledne probíhalo dohašování požáru. "Při požáru nebyl podle dosavadních informací nikdo zraněn a nevyžádal si žádné oběti na životech," doplnila policie.

Prověřování okolností příčin vzniku požáru si převzala Generální inspekce bezpečnostních sborů. Objekt je uzavřen a policisté jej budou nadále střežit.TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kandidátem STAN na ministra průmyslu je Jozef Síkela

Hnutí STAN vybralo nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu. Je jím bývalý generální ředitel Slovenské spořitelny Jozef Síkela. Hnutí to oznámilo v pondělí ráno. Síkela je absolventem pražské Vysoké školy ekonomické, pak pracoval v bankovnictví. V posledních roce pak byl partnerem v investičním fondu. "Jozef Síkela je nezpochybnitelným odborníkem pro své letité zkušenosti, které nasbíral na vrcholných manažerských pozicích v bankovním sektoru, kde se mimo jiné věnoval jak podpoře malých a středních podniků, ale také veřejnému financování," uvedl předseda STAN Vít Rakušan.

Krátká zpráva

Hnutí STAN vybralo kandidáta na ministra průmyslu

Starostové vybrali nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu místo Věslava Michalika, který se nominace do nastupujícího kabinetu vzdal kvůli informacím o možném střetu zájmů. Celostátní výbor STAN vybíral ze čtyř kandidátů. Jméno vítěze oznámí v pondělí, nejprve se ho dozví premiér vznikající vlády Petr Fiala (ODS).

Píše se na Deník.cz