Domácí

V policejním skladu v Bílině vybuchla munice, objekt střeží policie

V Bílině v Ústeckém kraji vybuchl sklad vyřazené munice. Hasiči uzavřeli prostor a pustili se do boje s požárem. Na místo vyrazilo sedm jednotek. Silnice od mostu na Bílinu musela být také uzavřena.

Hasiči přijali oznámení o vybuchujícím policejním skladu v Bílině na Teplicku krátce před třináctou hodinou. Na místo okamžitě vyrazilo sedm jednotek s dvanácti vozy.

Okolí bylo zcela uzavřené, podle informací TV Nova se museli lidé v okruhu 500 metrů evakuovat. Silnice od mostu do obce Bílina byla také zcela uzavřena. Policisté odklání dopravu.

"Tepličtí policisté společně s hasiči zasahují u požáru pronajatého skladu v Bílině, který využívá Pyrotechnická služba PČR k uskladnění vyřazené munice. Okolí bylo evakuováno a v současnosti probíhá hašení požáru. Okolnosti vzniku budou předmětem dalšího šetření," přiblížila policie.

Související obsah

Po půl třetí odpoledne probíhalo dohašování požáru. "Při požáru nebyl podle dosavadních informací nikdo zraněn a nevyžádal si žádné oběti na životech," doplnila policie.

Prověřování okolností příčin vzniku požáru si převzala Generální inspekce bezpečnostních sborů. Objekt je uzavřen a policisté jej budou nadále střežit.TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz