Domácí

Vloupaní do mateřské školy, pachatel si odnesl ručník a krůtí maso

Vloupaní do mateřské školy, pachatel si odnesl ručník a krůtí maso
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Policisté pátrají po pachateli, který se v noci na pátek vloupal do mateřské školy v Táboře. Moc si toho neodnesl, zmocnil se balíčku krůtího masa a ručníku. Během vloupání ale poškodil řadu dveří, škoda je téměř 20 tisíc korun. Nyní mu hrozí až dva roky ve vězení.

Pachatel se do mateřské školy v Kollárově ulici v Táboře vloupal mezi čtvrteční 16. hodinou a páteční šestou ranní. Při násilném vstupu poškodil celou řadu dveří.

"Následně se dle prvotního šetření zmocnil "pouze" balíčku krůtího masa v hodnotě 200 korun a ručníku v hodnotě 100 korun. Poškozením zařízení objektu však způsobil škodu ve výši bezmála 20 000 korun," sdělil mluvčí policie Miroslav Doubek.

Pachatel se tak dopustil krádeže a poškození cizí věci, v případě dopadení mu hrozí soud, který ho může poslat na dva roky do vězení.

Související obsah

"Případ šetří ve spolupráci s táborskými kriminalisty policisté místního obvodního oddělení. Jakékoliv poznatky, které by přispěly k objasnění uvedeného skutku, a to zejména k výskytu podezřelé osoby či osob na místě činu, sdělte prosím policistům na jejich služebně v Divadelní ulici či telefonní lince 974 238 700. Děkujeme," doplnil Doubek.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman zůstává v nemocnici, vyšetření nedopadlo, jak se očekávalo

Prezident Miloš Zeman i nadále zůstává v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. Mluvčí nemocnice Jitka Zinke uvedla, že by hlava státu měla zařízení opustit nejdříve ve středu. Podle dvou zdrojů z Hradu měl být Zeman původně propuštěn už v úterý, nicméně vyšetření nedopadla, jak se očekávalo, informuje Deník N.

Píše se na Deník.cz