Praha

Drsná rvačka kvůli roušce! Cestující se pobili v pražské tramvaji. VIDEO

Drsná rvačka kvůli roušce! Cestující se pobili v pražské tramvaji. VIDEO
Zdroj: TV Nova

Dramatický konflikt se odehrál na začátku října v jedné z pražských tramvají. Dva cestující totiž neměli nasazenou roušku, na což je jistý muž upozornil. I přes jeho apel si ji ale odmítli nasadit, začali mu nadávat a plivat po něm. Ten si však jejich jednání nenechal líbit.

K další potyčce kvůli rouškám došlo v tramvaji číslo devět ve směru na stanici Spojovací v Praze. "O případu jsme dostali informace 1. října kolem 21. hodiny. Prozatím jej prověřujeme pro podezření z přestupku proti občanskému soužití a porušení vládních nařízení,“ řekl TN.cz policejní mluvčí Jan Rybanský.


Podle prvotních informací policie upozornil muž dva další cestující na fakt, že nemají nasazenou roušku a měli by si ji nasadit. To se jim však nelíbilo, dotyčnému začali nadávat a plivat po něm. Muže se poté zastal další cestující, čímž celá událost ještě vygradovala.

Související obsah


Následně se strhla bitka, při které měl muž, který dvojici upozornil, dotyčné poměrně razantním způsobem vyhodit z tramvaje. "Já viděl jen to, jak mu ta ženská dala pěstí a on ji za to jen vyhodil,“ napsal na facebooku jeden ze svědků.

Máte podobný zážitek? Napište nám, pošlete fotky a videa na adresu zpravy@nova.cz. Děkujeme.


"Událost prověřujeme také pro další přestupky, následně pravděpodobně dojde k předání případu příslušnému právnímu orgánu. Známe totožnost všech čtyř aktérů,“ uzavřel Rybanský.


Celou událost natočil náhodný svědek a video se poté objevilo na sociálních sítích. Podle svědků se měl muž dokonce dvojici legitimovat průkazem lovce "bezrouškových lidí ze skupiny Hunters".

ls, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz