Domácí

Požár v Brně! Ve vagónu uhořeli čtyři lidé, zřejmě bezdomovci

Tragické následky měl požár, který vypukl v noci na sobotu v Široké ulici v Brně. Plameny zachvátily odstavený dřevěný vagón, který pravděpodobně sloužil jako úkryt bezdomovců. Hasiči v požářišti nalezli čtyři těla.

Požár byl nahlášen asi půl hodiny po půlnoci. Přivolané čtyři jednotky hasičů musely do nepřístupného terénu natáhnout 200 metrů hadic. Zásah probíhal v dýchací technice.

Požár nepřežili čtyři lidí, s největší pravděpodobností šlo o bezdomovce. "Jedná se o nejtragičtější požár v kraji za posledních pět let," uvedl mluvčí hasičů Jihomoravského kraje Jaroslav Mikoška.

Související obsah

Starý vagón plný odpadu již nesloužil dopravním účelům, škoda na majetku tak není téměř žádná. Příčina požáru zatím nebyla určena. Vyšetřování události pokračuje.


 

Zdroj: HZS Jihomoravského kraje
nep, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz