Osm zraněných po střelbě v obchodním domě ve Wisconsinu! Střelec je na útěku

Osm zraněných po střelbě v obchodním domě ve Wisconsinu! Střelec je na útěku
Zdroj: Profimedia

V obchodním centru Mayfair ve Wauwatose ve Wisconsinu došlo v pátek odpoledne místního času ke střelbě, po které sanitky z místa odvezly 8 zraněných. Podle informací agentury BNO News nejsou z místa hlášeny oběti na životech. Policie nákupní centrum uzavřela a pátrá po střelci.

Incident začal asi ve 14:50, kdy byli policisté přivoláni k případu aktivního střelce v obchodním domě ve Wauwatosa, asi 7 mil severozápadně od Milwaukee.

Svědci, kteří se nacházeli poblíž uvedli, že slyšeli 10 až 20 výstřelů. Podle jejich výpovědí střílel bílý muž ve věku 20 až 30 let. "Když dorazila pohotovostní jednotka, střelec již na místě nebyl," řekl policejní šéf Barry Weber.


Související obsah

Při střelbě bylo zraněno sedm dospělých a jeden mladistvý. Všichni byli následně převezeni sanitkami do nemocnic v okolí. Nikdo ze zraněných podle všeho nebyl v bezprostředním ohrožení života.

Motiv střelcova počínání není zatím znám. Weber uvedl, že vyšetřovatelé usilovně pracují na zjištění totožnosti podezřelého. Nákupní centrum a okolní školy byly uzavřeny. Místo nyní prohledávají policejní jednotky. Muž podezřelý z ozbrojeného útoku zatím nebyl dopaden.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu USA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz