Osm zraněných po střelbě v obchodním domě ve Wisconsinu! Střelec je na útěku

Osm zraněných po střelbě v obchodním domě ve Wisconsinu! Střelec je na útěku
Zdroj: Profimedia

V obchodním centru Mayfair ve Wauwatose ve Wisconsinu došlo v pátek odpoledne místního času ke střelbě, po které sanitky z místa odvezly 8 zraněných. Podle informací agentury BNO News nejsou z místa hlášeny oběti na životech. Policie nákupní centrum uzavřela a pátrá po střelci.

Incident začal asi ve 14:50, kdy byli policisté přivoláni k případu aktivního střelce v obchodním domě ve Wauwatosa, asi 7 mil severozápadně od Milwaukee.

Svědci, kteří se nacházeli poblíž uvedli, že slyšeli 10 až 20 výstřelů. Podle jejich výpovědí střílel bílý muž ve věku 20 až 30 let. "Když dorazila pohotovostní jednotka, střelec již na místě nebyl," řekl policejní šéf Barry Weber.


Související obsah

Při střelbě bylo zraněno sedm dospělých a jeden mladistvý. Všichni byli následně převezeni sanitkami do nemocnic v okolí. Nikdo ze zraněných podle všeho nebyl v bezprostředním ohrožení života.

Motiv střelcova počínání není zatím znám. Weber uvedl, že vyšetřovatelé usilovně pracují na zjištění totožnosti podezřelého. Nákupní centrum a okolní školy byly uzavřeny. Místo nyní prohledávají policejní jednotky. Muž podezřelý z ozbrojeného útoku zatím nebyl dopaden.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Princ Harry usiluje o možnost platit si policejní ochranu během pobytu v Británii

Britský princ Harry podle svých právních zástupců právně napadá rozhodnutí britské vlády, které mu brání osobně platit za policejní ochranu pro sebe a svou rodinu během pobytu ve Velké Británii. Podle CNN Harryho právníci uvedli, že právní výzvu inicioval už v září loňského roku, ale rozhodl se tuto informaci nyní zveřejnit, "aby uvedl fakta na pravou míru" kvůli tomu, že informace unikla do britských bulvárních novin.

Krátká zpráva

Exprezident Porošenko se vrátí na Ukrajinu, aby čelil obviněním z vlastizrady

Bývalý ukrajinský prezident Petro Porošenko se chce v pondělí vrátit na Ukrajinu, aby bojoval proti obviněním z vlastizrady. Podle prokurátora byl coby jeden z nejbohatších ukrajinských podnikatelů zapojen do prodeje velkého množství uhlí, které pomohlo financovat Ruskem podporované separatisty na východní Ukrajině v letech 2014–2015, uvedla agentura AP. Porošenko trvá na tom, že je nevinný, a svého nástupce Volodymyra Zelenského obvinil ze snahy ho politicky zdiskreditovat.

Píše se na Deník.cz