Domácí

"Jsem na jiné planetě," volal muž na policii. Vysvětlení bylo prosté

"Jsem na jiné planetě," volal muž na policii. Vysvětlení bylo prosté
Zdroj: Profimedia

Řadu bizarních případů mají za sebou v posledních dnech jihočeští policisté. V pátek například řešili případ muže, který volal o pomoc a tvrdil, že neví kde je a potřebuje zachránit. Ve skutečnosti byl muž u kamaráda na chatě, kde vypil tolik rumu, že se pro probuzení ocitl na "jiné planetě."

Policisté na jihu Čech se nenudí. V posledních dnech totiž zažili opravdu pestré služby. Největší pozornost vzbudil případ jelena, který ukradl myslivci pušku. Podrobně jsme o případu psali v tomto článku na TN.cz.

Zajímavý případ se ale udál také na Kaplicku. "Na linku 158 se dovolal muž s tím, že neví kde je a potřebuje zachránit. Nemůže mluvit ani chodit, je asi v nějaké chatě a neví kde. Pak ještě zmínil nějakého Karla. Celé to znělo jako únos," uvedl mluvčí policie Jiří Matzner.

Související obsah

Policistům se zmateného muže nakonec podařilo najít v chatě u obce Malonty na Českokrumlovsku, kde zjistili, že případ je celkem prostý. Muž u kamaráda na chatě vypil tolik rumu, že se přivedl bezmála do kómatického stavu a po probuzení se ocitl na „jiné planetě“.

Nepříjemné chvilky zažil také muž v jednom z obchodních domů v Českých Budějovicích. Na policii tam volala žena, že společně s dalšími zamkla na dámském WC muže, který tam ženy určitě „očumoval“. 

Související obsah

"Když policisté dorazili na místo, tak z kabinky vysvobodili muže, který vysvětloval, že opravdu nutně, ale opravdu nutně potřeboval použít kabinku. Ta bohužel na pánském WC nebyla volná a tak risknul dámské WC," uvedl Matzner.

Protože ženy, které muž měl sledovat, ani ženy, které muže uzamkly, již na místě nebyly, tak policisté muži nechali jít. "Vytrestán byl nakonec sám dost," dodal Matzner.

Případu zloděje-jelena se věnovala také reportáž TV Nova. Podívejte se na ni.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz