Zahraničí

Žena objevila tajný pokoj za skříní! Roky o něm nevěděla

Překvapení čekalo na rodinu ze Spojených států, když se její členové rozhodli předělat jednu z ložnic ve svém domě. Za zadní stěnou přístěnku, který sloužil jako šatní skříň, se nacházela další velká místnost, o níž do té doby neměl nikdo z rodiny ani tušení. Do domu se přitom přestěhovali již před třemi lety.

Objev zveřejnila dcera, Abriana Cristel, na sociální síti TikTok v úterý. Video se začalo bleskově šířit a nyní má přes 740 tisíc shlédnutí. Řada uživatelů dívčino nadšení sdílí, někteří se nad případem spíše pousmívají.


Matka mladé Američanky na pokoj narazila poté, co chtěla zvětšit svou vestavěnou skříň. "Tohle je pokoj mojí mamky, tady je skříň. Její přítel se sem bude stěhovat, tak chtěli posunout zadní panel skříně tak, aby ji mohli zvětšit. Ukázalo se, že za stěnou je další část domu," popisuje situaci Abriana ve svém dalším příspěvku.

Související obsah


Nedokončený pokoj po sobě zanechali pravděpodobně předchozí majitelé bytu. Prostor byl připravený pro novou ložnici, komoru, a dokonce i koupelnu. Nechybí ani okno, kterého si sice současní obyvatelé všimli už v minulosti, ale na jeho účel nikdy nepřišli. Dokonce k němu přistavili žebřík, ale nic, než tmu, nezahlédli. Pokusy tak nakonec vzdali.


V komentářích pod příspěvkem se objevily desítky spekulací, proč byl pokoj utajen. Od pravděpodobnějších jako je chybějící stavební povolení nebo daňové úlevy, až po žertovné, které za důvodem falešné zdi vidí uvěznění zlých duchů. "Našli jste Narnii," zavtipkoval další z komentujících a připomenul tak podobnost s dějem první knihy sedmidílné fantasy ságy Letopisy Narnie z roku 1950. Na skutečný důvod zazdění se už pravděpodobně nikdy nepřijde.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz