Domácí

Hvězda seriálu Ulice má koronavirus, nakazila se od syna

Hvězda seriálu Ulice má koronavirus, nakazila se od syna
Zdroj: Profimedia

Herečka Jaroslava Obermaierová, představitelka legendární Vilmy Nyklové ze seriálu Ulice, má koronavirus. Nakazila se pravděpodobně od syna Jaroslava, nemoc u ní naštěstí probíhá mírně.

Jaroslava Obermaierová, která je jednou z hlavních tváří seriálu Ulice už čtvrtstoletí, se nakazila covidem-19. Izolovala se na své chalupě, kde žije se synem Jaroslavem. Od něj nejspíš nemoc chytla. 

"Zatím mám velice slabý průběh, ale natáčecí dny jsem musela zrušit. Mám z covidu respekt, proto dodržuju předepsanou karanténu. Věřím ale, že to rychle přejde," řekla herečka Blesku.

Její syn musí kvůli onemocnění ležet, ale Obermaierová se zvládá v klidu postarat o domácnost. Dokonce stále vaří. Kdyby se nenechala otestovat kvůli natáčení, vůbec by prý nepoznala, že koronavirus má.

Související obsah

Kvůli karanténě ale musela přerušit natáčení Ulice. "Natáčení seriálu v tuto chvíli není nijak ohroženo ani omezeno virem covid-19. Stále platí stejná bezpečnostní a hygienická opatření, která jsme zavedli se startem natáčení," uvedla jeho PR koordinátorka Tereza Drtinová.

Po deseti dnech povinné izolace se Obermaierová vrátí na plac a zameškanou práci dožene.

Podívejte se na vzkaz Jaroslavy Obermaierové o složitém období koronavirové epidemie:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Hvězdný herec z Harryho Pottera zkolaboval při golfu

Anglický herec Tom Felton (34), hvězdný představitel rivala hlavního hrdiny z filmů o Harry Potterovi Draca Malfoye, zkolaboval při golfovém utkání celebrit ve Spojených státech. Ze hřiště ho musela odvézt záchranka. O zdravotním stavu herce a vášnivého golfisty nejsou k dispozici bližší informace.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz