Domácí

Originální přání do nového roku. Hasiči ho vyrobili ze své výbavy

Originální přání do nového roku. Hasiči ho vyrobili ze své výbavy
Zdroj: JSDH Kyjov

Na Nový rok i několik dní před ním se na internetu objevila spousta originálních přání do roku 2021. Mezi nimi byla i některá od hasičů. Největší zájem vyvolalo přání od pražských hasičů, kteří se vyslékli se úplně do naha. Fotografii ale nakonec museli stáhnout.

Originální PF 2021 zavěsil na svůj twitterový účet mluvčí pražských hasičů Martin Kavka s komentářem: "Kluci z holešovické stanice byli vždycky takoví odvážnější." Hasiči měli na fotografii stažené kalhoty ke kolenům a své chlouby si zakrývali přilbami.

Reakcí se hasiči dočkali z velké části především od žen a jde o reakce vesměs pozitivní. Našli se ale i tací, co neměli s přáním hasičů pochopení. Výtka se týkala vládních opatření. "Hasiči nemusej dodržovat nařízení vlády o rouškách?"

Související obsah

Nakonec tak originální přání museli stáhnout. I jiné stanice ale přišly s nevšedními přáníčky. Například dobrovolní hasiči z Kyjova složili ze své povinné výbavy sloužící k zásahům u požárů nápis PF 2021.

Pejeme Vm mnoho tst a zdrav v novm roce. Jednotka SDH Kyjov.

Zveejnil(a) JSDH Kyjov dne ter 22. prosince 2020

Středočeští hasiči se zase v uniformách položili na zem a vytvořili společně vánoční strom. Na Štědrý den toto krásné PF zveřejnili na twitteru jejich pražští kolegové.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz