Koronavirus

Opilý bezdomovec se dusil, strážníci se preventivně "koupají v dezinfekci"

Opilý bezdomovec se dusil, strážníci se preventivně "koupají v dezinfekci"
Zdroj: Getty Images

Pardubičtí strážníci zasahovali v centru města kvůli opilému bezdomovci s podezřením na nákazu koronavirem. Muže trápila malátnost a dusivý kašel. Podle mluvčí městské policie se pak "kluci vykoupali v dezinfekci".

Obavy z nákazy covidem-19 se nevyhýbají ani městské policii. Pardubičtí strážníci ve středu večer zasahovali v centru města kvůli dvěma bezdomovcům. U jednoho vzniklo podezření, že by mohl být infikovaný.

"Ležící bezvládný opilec v centru a na druhé straně města bezdomovec také pod vlivem a k tomu silný dusivý kašel, malátnost, prostě špatnej. Obojí smrdí covidem," uvedla městská policie na twitteru.

U obou případů zasahovala také záchranná služba, která oba muže bez střechy nad hlavou převezla k dalšímu vyšetření.

Související obsah

"Kluci teď koupou v dezinfekci sebe, věci i auta. Tak nám dnes v Pardubicích začala noční," uzavřeli strážníci.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Koronavirus

Důležité Události

Krátká zpráva

Bitcoin zažil strmý pád, cena měny klesla o 70 tisíc korun

Cena digitální měny bitcoin zažila v pátek strmý pád. Může za to krok čínské národní banky, která oznámila, že platby ve virtuálních měnách jsou nezákonné. Hodnota bitcoinu klesla o zhruba 70 tisíc korun na 901 478 korun za kus.

Krátká zpráva

Babiš bude mít příští středu návštěvu, přijede za ním maďarský premiér

Předsedu vlády Andreje Babiše (ANO) příští středu navštíví maďarský premiér Viktor Orbán. Babiš Orbána přijme v Kramářově vile, kde spolu projednají hospodářskou a průmyslovou spolupráci, obranu, migraci a dopady pandemie covidu-19. Oba premiéři se pak setkají i s vicepremiérem Karlem Havlíčkem (za ANO), maďarským ministrem zahraničních věcí a obchodu Péterem Szijjártem a ministrem pro inovace a technologie Lászlem Palkovicsem. Hlavní náplní jejich setkání bude návštěva společnosti AERO Vochody AEROSPACE, která se zaměřuje na konstrukci a výrobu vojenských a civilních letadel.

Píše se na Deník.cz