Domácí

Tři týdny ve špitále kvůli covidu. Ladislav Štaidl stále bojuje o život!

Tři týdny ve špitále kvůli covidu. Ladislav Štaidl stále bojuje o život!
Zdroj: Profimedia

Známý textař a skladatel Ladislav Štaidl, který dlouhodobě spolupracoval i s legendárním Karlem Gottem, stále bojuje s covidem-19 a nadále zůstává na jednotce intenzivní péče v jedné z pražských nemocnic. Do špitálu přitom nastoupil už 7. ledna, tedy před bezmála třemi týdny.

O tom, že se Štaidlův zdravotní stav ani po dlouhé hospitalizaci nezlepšuje, informoval v úterý deník Aha! s odkazem na nejmenovaný zdroj blízký hudebníkově rodině.

"Nezlepšil se, ale také nezhoršil, nicméně jeho stav je stále vážný,“ uvedl zdroj, který zároveň připomněl, že se skladatel v minulosti potýkal s rakovinou "a má jenom jednu ledvinu."

Související obsah

Redakce TN.cz se snažila v úterý Štaidlův zdravotní stav ověřit u jeho kamaráda, kapelníka Františka Janečka. Ten zmínil, že se skladatelem mluvil naposledy před třemi týdny. "Modleme se, aby byl Láďa v dobrém stavu, ale on je bojovník, takže si myslím, že to překoná," doufá Janeček.

Podle dřívějších informací se o převoz Štaidla do nemocnice zasadil jeho syn Artur, kterého textař má s tragicky zesnulou zpěvačkou Ivetou Bartošovou. Po převozu měl hudebník skončit na ARO připojený na přístroje.

Podívejte se na reportáž TV Nova o Ladislavu Štaidlovi z půlky ledna:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz