Domácí

Zraněného muže kopali i poté, co ztratil vědomí! Policie hledá dva podezřelé

Zraněného muže kopali i poté, co ztratil vědomí! Policie hledá dva podezřelé
Zdroj: Policie ČR

Policisté pátrají po dvou pachatelích, kteří v Lounech brutálně zbili jiného muže. Bití pokračovalo i ve chvíli, kdy zraněný muž ležel na zemi a opakovaně ztrácel vědomí. Utrpěl vážná zranění i několik zlomenin. V případě, že byste podezřelé poznali, kontaktujte linku 158.

Zatím dva neznámí muži napadli v úterý 2. února kolem 23:15 jiného muže. Incident se stal v Postoloprtské ulici u slepého výjezdu z kruhového objezdu.

"Po předchozí slovní rozepři měli dva neznámí muži přistoupit zezadu k poškozenému a jeden z nich ho udeřit pěstí do temene hlavy tak, že upadl na zem. Tam měl útok pokračovat společným bitím do hlavy, a to opětovnými údery pěstmi i kopáním. V důsledku toho měl poškozený ztrácet vědomí a utrpěl mnohočetná zranění včetně zlomenin," popsala mluvčí policie Miroslava Glogovská.

Jeden z podezřelých útočníků byl podle policie tmavší pleti, vypadal přibližně na 20 let, měřil kolem 180 centimetrů, měl černé vlnité vlasy. Byl hladce oholený, na sobě měl černou bundu a tmavé tepláky. Mluvil česky a neměl žádný přízvuk.

Související obsah

Druhý muž měl světlou pleť a bylo kolem 28 až 30 let. Byl o něco nižší než první útočník, měl hnědé vlasy, které byly vystříhány okolo uší a v zátylku, v horní části měl vlasy sčesané na patku. Nos byl větší, rovný a ostrý. Na sobě měl tmavou péřovou bundu nebo vestu a tmavé tepláky. I tento muž měl zřejmě mluvit česky.

"Pokud máte jakékoli poznatky k totožnosti osob vyobrazených na identikitech, prosíme, abyste je policistům předali na linku 158," doplnila Glogovská.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

V Praze stahují vakcínu od firmy Johnson & Johnson

Na pražském hlavním nádraží končí možnost nechat se naočkovat jednodávkovou vakcínou Janssen (Johnson & Johnson). Hlavní důvodem je to, že podle odborníků klesá její účinnost už po dvou měsících. Touto vakcínou bylo v Česku naočkováno téměř 400 000 lidí a ministerstvo zdravotnictví všem doporučuje přeočkování jinou vakcínou. V centru se nechávalo bez registrace naočkovat přibližně 600 lidí denně, teď sotva stovka. Od zítřka tak budou na místě aplikovat pouze vakcínu Spikevax (Moderna).

Píše se na Deník.cz