Zahraničí

Tiger Woods si okolnosti nehody nepamatuje

Tiger Woods si okolnosti nehody nepamatuje
Zdroj: TV Nova

Tiger Woods vypověděl policistům, že trpí amnézií a na okolnosti nehody, kterou měl minulý týden, si nevzpomíná, informuje The Guardian s odkazem na čtvrteční vydání listu USA Today.

USA Today citoval kopii čestného prohlášení o prohlídce Woodsova vozidla, které použil úřad šerifa okresu Los Angeles k získání černé skříňky v SUV, které Woods v době nehody řídil. Černá skříňka obsahuje údaje týkající se rychlosti a zrychlení, pořadí brzdění, změn úhlu řízení a další záznamy o činnosti automobilu.

"Strážníci se ho zeptali, jak ke srážce došlo," stojí v prohlášení. "Řidič řekl, že si na průběh nehody nevzpomíná... Řidič byl ošetřen se svými zraněními v nemocnici a byl tam znovu dotázán, jak k havárii došlo. Opakoval, že o nehodě ani jejím průběhu nic neví a nepamatuje si ho."

Související obsah

"Snažíme se zjistit, zda byl spáchán trestný čin," řekl zástupce šerifa John Schloegl. "Musíme nehodu zrekonstruovat, abychom zjistili, zda na ní nenese vinu ještě někdo další, pokud došlo k nějaké bezohledné jízdě, nebo jestli existuje nahrávka na mobilu nebo něco podobného. Zjistíme, jestli došlo ke zločinu. Pokud k žádnému zločinu nedošlo, případ uzavřeme jako běžnou dopravní nehodu."

Pětačtyřicetiletý Woods se minulý týden zranil při havárii svého vozu na pomezí Rolling Hills Estates a Rancho Palos Verdes v Kalifornii. Záchranáři ho vytáhli z auta a převezli do Harbor-UCLA Medical Center.

Šerif okresu Los Angeles označil událost za běžnou dopravní nehodu a vše nasvědčuje tomu, že vyloučil, že by za ni mohl být obviněn někdo další, přestože úřady věc dále vyšetřují. “Zástupci nenalezli žádný důkaz, že by golfová hvězda byla v době havárie pod vlivem alkoholu nebo drog,“ řekl šerif Alex Villanueva.

Woods se v úterý podrobil operaci mnohočetných zlomenin pravé nohy, včetně vložení implantátu do holenní kosti a použití šroubů. Minulý pátek podstoupil další zákrok, než byl převezen do Cedars-Sinai Medical Center.


Tiger Woods je po vážné autonehodě. Podívejte se na reportáž TV Nova:


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz