Každodenní stereotyp doporučuje jíst tři jídla denně. Snídani, oběd a večeři. Pandemie ale změnila naše denní návyky a jíst teprve, když máme hlad, je v pořádku.
"Pokud máme nastavenou rutinu, naše mysl se propojí s naším tělem a automaticky si myslíme, že bychom měli mít hlad. Pokud na naše stravovací návyky budeme koukat bez nějakého stereotypu, tělo si o jídlo řekne a budeme mít na něj ještě větší chuť," řekla dietoložka Rachel Larkeyová pro portál The Atlantic, která se snaží vysvětlit, že systém snídaně – oběd – večeře je jen způsob, jakým jsme se snažili zapadnout do pracovního života.
Idea "Big Meal" neboli jednoho velkého jídla, začala ve Spojených státech vznikat s první vlnou pandemie. Podle průzkumů je většina lidí spokojená s jedním velkým jídlem denně, které je poté doplněno o menší svačiny. Práce z domu výrazně ovlivnila naše návyky a denní tříchodové menu bylo nahrazeno jiným rituálem. Snažit se jíst, jen když máme hlad. To je podle "Big Meal" studie způsob, jak se vypořádat se stravováním v pandemii.
Pokud i vy máte pocit, že pandemie nabourala vaše stravovací návyky, můžete také vyzkoušet "Big Meal" nebo jen poslouchat své tělo a jíst, když máte opravdu hlad.
Zatočte s plýtváním jídla a ušetříte! Pro tipy se podívejte do reportáže TV Nova:
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz