Domácí

PPF zveřejnila, kdo po smrti Kellnera povede obří finanční kolos

V pondělí obletěla svět smutná zpráva. Na Aljašce se zřítil vrtulník, ve kterém cestoval i nejbohatší Čech a majitel skupiny PPF Petr Kellner. Skupina nyní oznámila, že i přes odchod jejího zakladatele se nic nemění, pod vedením Ladislava Bartoníčka bude PPF pokračovat v souladu s plány a vizemi, které vytvořil Kellner.

Vrtulník převážel tři hosty a dva průvodce, strašlivou nehodu přežil jediný člověk. Mezi zesnulými je i Petr Kellner, nejbohatší Čech a úspěšný podnikatel, který stál za zrodem skupiny PPF. Ta nyní oznámila, jak bude fungovat dále.

"Skupina PPF oznamuje, že řízením veškerých aktivit ve skupině, místo zesnulého Petra Kellnera, byl dnes pověřen jeden z akcionářů pan Ladislav Bartoníček," informovali zástupci skupiny.

Na běžném chodu společnosti se nic nemění ani přesto, že odešel její zakladatel, jednotlivé společnosti jsou řízeny profesionálními týmy manažerů.

Související obsah

"PPF bude pod vedením Ladislava Bartoníčka pokračovat ve svých investičních projektech v souladu s plány a vizemi, které se svým týmem spolupracovníků vytvořil Petr Kellner," doplnila skupina.

PPF je mezinárodní investiční skupina s kořeny v České republice, která investuje v řadě odvětví. V minulém roce koupila většinový podíl ve společnosti CME, pod kterou spadá i skupina Nova.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz