Zahraničí

V Chorvatsku se rozjela párty i přes zákaz. Po zásahu policie hlásí raněné

V Chorvatsku se rozjela párty i přes zákaz. Po zásahu policie hlásí raněné
Zdroj: Profimedia

Chorvatská policie rozehnala párty na Dalmácii, které se zúčastnily stovky lidí. To se ovšem účastníkům nelíbilo, zranění jsou mezi hosty i policií.

Na bujarý nedělní večírek v chorvatské Brnaze upozornila už zdaleka asi stovka aut, která stála před domem 20letého muže. Na místo vyrazili chorvatští policisté, našli tam 300 lidí, což porušuje vládní opatření proti šíření koronaviru. Informaci přinesl portál Dnevnik.


Když policisté vešli do budovy, začali na ně pršet nejen nadávky, ale i skleněné lahve. "Jeden policista a 25letá žena, která byla mezi účastníky a byla zraněna na hlavě, skončili v péči lékařů na pohotovosti. Jejich zranění jsou lehká," uvedli policisté.

Související obsah


Kvůli rozjitřenému přijetí museli policisté na místo povolat své kolegy mimo jiné i ze zásahové jednotky. "V souvislosti s pořádám akce byl nalezen 20letý majitel nemovitosti, který byl zatčen a bylo s ním zahájeno trestní řízení," dodala policie.

Bouřlivá noc proběhla i v Srbsku, kde se shromáždili mladí vysokoškoláci. Jak akce vypadala, se můžete podívat ve videu:


V Chorvatsku platí zákaz všech veřejných akcí a shromáždění, kterých by se účastnilo více než 25 lidí, na soukromých může být maximálně 10 lidí s výjimkou svateb a pohřbů, kde je limit 25 lidí.
 

Maďarský europoslanec se účastnil orgií, před policií chtěl utéct oknem. Podívejte se na reportáž TV Nova z prosince:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz