Utajený šéf

Firmu okrádá zaměstnanec! Vydrží Utajený šéf až do konce?

Firmu okrádá zaměstnanec! Vydrží Utajený šéf až do konce?
Zdroj: Nova.cz

Ve středu se diváci TV Nova mohou opět těšit na další díl Utajeného šéfa. Tentokrát půjde o něco víc, než se jen podívat pod ruce svým zaměstnancům. V rodinné firmě se bude snažit syn dokázal svému otci, že je hoden toho, aby převzal vedení firmy. Podaří se mu svého otce přesvědčit, že na to má? A odhalí během toho záhadu, kdo okrádá jejich zaměstnance?

Ve středu se prostřednictvím kamer budete moci podívat do rodinné firmy LIKO-S, kterou založil Libor Musil se svou manželkou. Na ředitelském postu se schyluje ke změnám, tak se syn Jan rozhodl přihlásit do Utajeného šéfa, aby otci dokázal, že firmu zvládne.

Libor chtěl, aby si Honza místo ve firmě zasloužil, a tak v ní Honza začal v podstatě od píky. Nejdříve byl dělník, pak prodejce a momentálně vede větší část firmy. "Chybí mu jít mezi lidi a vydobýt si víc autority," myslí si Musil senior. Jenže Honza se cítí být už připravený. "Chci tátovi dokázat, že mám na to firmu řídit," říká.

Související obsah

Tak přišel s plánem Utajeného šéfa, který mu otec schválil. Ovšem s podmínkou, že ho bude celou dobu pozorně sledovat. Kromě klasické proměny tak dostane Honza i superšpiónské brýle, pomocí kterých jeho otec bude skrytou kamerou pozorovat, jak si vede.

Musil junior tedy odloží sako a promění se v pražského floutka, který je součástí natáčení projektu o nezaměstnaných. Jednou z Honzových zkušeností bude pomoc s montáží zelených staveb. Dva drsní chlapi šéfovi dají pořádně zabrat. "Co funíš, dělej, už bys měl pohnout," popohání ho v jednom kuse.

Související obsah

Dozvěděl se však od nich šokující zprávy. "No, je to v p*deli, právě jsme se dozvěděli, že naši stavbyvedoucí okrádali naše montéry," komentuje nemilé zjištění nevěřícně šéf. Montéři situaci vysvětlují: "Nesedí tu spousta věcí. Měli jsme podezření, které se nakonec potvrdilo. Hrabal pro sebe. Nám trošku, živnostníkům dával víc a ti mu zpátky do kapsy."

Budou padat hlavy? Obstojí syn v očích otce a splní se mu již jeho dětský sen? A bude nakonec díky svému odvážněmu kroku v čele rodinné firmy? Sledujte Utajeného šéfa ve středu ve 20:20 na TV Nova nebo už teď na videoportálu Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Utajený šéf

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz