Praha

Záchranáři zasahovali u tragické nehody v Praze, dva lidé zemřeli

Pražští záchranáři zasahovali ve čtvrtek dopoledne u vážné dopravní nehody na Strakonické ulici. Podle prvotních informací policie měl osobák z nejasných příčin vyjet ze svého pruhu a narazit do stromu. Dva muži bohužel na místě zemřeli.

V havarovaném osobáku jeli čtyři lidé. Hasiči museli z auta jednoho člověka vyprostit. I přes veškerou péči záchranářů si nehoda nakonec vyžádala dva mrtvé.


"O život obou mužů jsme bojovali více než půl hodiny. Následkem nehody utrpěli velmi vážná poranění, proto se nám bohužel boj vyhrát nepodařilo," uvedla ve čtvrtek dopoledne mluvčí záchranky Jana Poštová.

Související obsah


"Dvě ženy ve věku 58 a 79 let jsme převezli do Fakultní nemocnice v Motole. Obě měly pohmožděný hrudník, starší navíc úraz zápěstí," dodala Poštová.

Podle prvotních informací policie měl osobák z neznámého důvodu vyjet ze silnice a narazit do stromu. Přesnou příčinu nehody však budou policisté teprve zjišťovat.

Řidič projel parkem na Kampě a spadl s autem do Vltavy, vytáhli ho potápěči. Podívejte se na reportáž televize Nova:TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Praha

Důležité Události

Krátká zpráva

Královna Alžběta už zase pracuje

Britská královna Alžběta II. se vrátila ke svým povinnostem. Virtuálně přijala na audienci dva velvyslance. Přes internet hovořila s Gunnem Kimem z Koreje a Markusem Leitnerem ze Švýcarska. Královna by se měla 1. listopadu zúčastnit recepce o změně klimatu. Závěrečné rozhodnutí k její účasti by mělo přijít do víkendu, napsal deník Daily Mirror.

Píše se na Deník.cz