Utajený šéf

Zákaznice vyhání Utajeného šéfa z obchodu kvůli dredům: Je jako čert!

Zákaznice vyhání Utajeného šéfa z obchodu kvůli dredům: Je jako čert!
Zdroj: Nova.cz

Ve středu se diváci TV Nova podívají tam, kde se vstává se slepicemi a kde je zdravé jídlo základ, do Sklizena. Zakladatel a šéf David Kukla si v přestrojení za jamajského domorodce ve své firmě došlápne na kvalitu. Bude si šéf vzteky trhat dredy? A odhalí ve své firmě praktiky, které nečekal?

Zakladatel a spolumajitel řetězce prodejen s lokálními potravinami David Kukla se bojí toho, že by mohl ve svých obchodech narazit na něco prošlého nebo zkaženého. Převlékne se proto za milovníka reggae a s dredy na hlavě vyrazí na průzkum. Ve své firmě narazí na nevábné kostlivce i poklady a na závěr se tentokrát bude divit hlavně on sám.

Bio je v kurzu. Lidé touží po vajíčkách šťastných slepic, potravinová soběstačnost se řeší na úrovni parlamentu a malí pěstitelé získávají na důležitosti. Už před mnoha lety založil David Kukla síť farmářských prodejen Sklizeno. Podívejte se na ukázky ve videu zde.

Související obsah

Původně ale mířil do úplně jiného oboru. "Vystudoval jsem strojní fakultu a můj obor byl beton. Myslel jsem, že to budu dělat do konce života. V Německu mě ale okouzlily bio obchody, které prodávaly lokální farmářskou produkci. Líbilo se mi to a chtěl jsem to přivést do Čech," popisuje svůj příběh Kukla.

Šéf v přestrojení zkusí kydat hnůj, dojit krávu i připravovat jídlo. Ale na problém narazil až na prodejně. Měl zkontrolovat, jestli ovoce a zelenina jsou v dobrém stavu a zjistil, že téměř všechny citróny na tom jsou špatně. Prodavačka mu vysvětlila, že jsou v 50% slevě, ale lidi je kupují. Co na to šéf?

Související obsah

"Vytočil jsem se, musím zjistit, kde je chyba," říká Kukla a do prodejny dokonce zavolá kontrolu. Jak to dopadne? Vyskočí šéf z kůže a bude si trhat vzteky dredy? To by možná ocenila jedna ze zákaznic, která v prodejně bude nakupovat. Té se totiž jamajský styl prodavače moc líbit nebude.

"Vždyť vypadáte jako čert! Jak ho tady můžete nechat pracovat? V obchodě s jídlem, je to nechutné," rozčiluje se zákaznice a další přizvukuje, že se jí to také nelíbí. Jak to celé dopadne, odhalí šéf svou identitu? To můžete sledovat už nyní na portálu VOYO nebo ve středu ve 20:20 na TV Nova.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Utajený šéf

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz