Domácí

Češi se baví: "Ministři došli, na řadu opět přichází účastník SuperStar"

Češi se baví: "Ministři došli, na řadu opět přichází účastník SuperStar"
Zdroj: TN.cz

Petr Arenberger rezignuje, ve funkci ministra zdravotnictví by ho měl vystřídat jeden z předešlých šéfů tohoto resortu Adam Vojtěch (oba za ANO). Téměř okamžitě po zveřejnění těchto informací zaplavily internet a sociální sítě vtipy a fotomontáže.

Smysl Čechů pro sarkasmus a humor opět zafungoval. Krátce po oznámení rezignace ministra zdravotnictví Petra Arenbergera zaplavily internet desítky kreslených vtipů a fotomontáží.
 

Na post šéfa resortu zdravotnictví se má vrátit Adam Vojtěch. Petr Arenberger svou rezignaci oznámil v úterý v jedenáct hodin. Téměř okamžitě se oba muži stali "hvězdami" internetu a sociálních sítí.

Někteří s nadsázkou tvrdí, že se premiér naučil zemi konečně pořádně recyklovat. Podívejte se na anketu TV Nova:

Na jedné z kreseb například obchází kolem všech bývalých "covidových" ministrů zdravotnictví unavená Smrt a žádá o dovolenou.

Související obsah

U fotomontáže z filmu Joker větou "Když už všichni ministři zdravotnictví došli, tak jdeš znovu na scénu," komentuje výměnu ministrů jeden z uživatelů na Instagramu.

Někteří se spokojili jen se slovním konstatováním: "Jako bych slyšel Roberta Zárubu. Na trestnou lavici odchází Arenberger, do hry na jeho místo naskakuje Vojtěch a na střídačce už se rozcvičuje Prymula. Blatný ještě vydýchává předchozí střídání, ale jistě bude i on brzy připraven znovu zasáhnut do hry," napsal jeden z uživatelů na sociální síti.

Výběr některých komentářů, kreseb a fotomontáží najdete v galerii pod článkem.


Adam Vojtěch působil na ministerstvu zdravotnictví necelé tři roky. Podívejte se na reportáž TV Nova: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz