Horoskop na čtvrtek 15. července: Planety vám chtějí pomoci k bohatství

Horoskop na čtvrtek 15. července: Planety vám chtějí pomoci k bohatství
Zdroj: Getty Images

Nelze opomíjet ukvapeného Merkura, který je stále připraven způsobit nějaký zmatek, pozor zejména na ráno! S Jupiterem se spojuje Venuše ve Lvu, která spouští výrazný vliv na zvýšení vašeho skóre na bankovním účtu. Ale pozor! Mars ve znamení Lva způsobuje, že se můžete v některých finančních krocích unáhlit.

Beran

Začátek dalšího červencového dne probíhá v duchu plateb, investic a rovněž vaší schopnosti najít ty správné lidi pro své finanční záměry. Máte tyto hodiny co dočinění se zrozencem znamení Lva? Bude to ten pravý člověk pro váš byznys!

Býk

Už kolem oběda máte vše vyřešeno a veškeré zásadní věci máte radikálně promyšleny na dlouhou dobu dopředu. Korunky si umíte hravě obstarat, přičemž v tomto období dbáte i na detaily své image. Na odpoledne si neplánujte nic převratného, relaxujte.

Blíženci

Během tohoto období nemáte možnost, abyste zabránili zvýšeným výdajům peněz, i když jste měli předtím udělaný přesný rozpočet. Vysavačem financí může být vaše rodinná dovolená, na které, jak zjistíte, budou nároky vašich nejbližších vyšší.

Rak

Nelze opomíjet ukvapeného Merkura ve vašem znamení, který je stále připraven způsobit nějaký zmatek, pozor zejména na ráno! V posledních době blýskala Venuše na lepší časy, nicméně nastartuje tradiční způsob vydělávání peněz, a to je vaše práce.

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Lev

Můžete děkovat sami sobě, protože jakýkoliv úspěch je zásluhou vaší píle a důslednosti, v neposlední řadě také vaší vytrvalosti. Nicméně se ukazují i určité zádrhely, a to v období kolem poledne. Může se jednat o opožděné platby nebo nenáladu partnera.

Panna

Mohli byste si přát lepší oporu, než Mars a Venuši? Tito planetární géniové dokážou být i pleticháři – spikli se a plánují či vyhodnocují nejlepší způsoby, jak dosáhnout bohatství. Proto není vůbec k zahození zakoupit los nebo vsadit tiket.

Váhy

Faktem je, že v tomto dni nejsou pro vás finance prioritou, protože se zajímáte o duchovnější hodnoty. Nicméně i když vám teď nejde tolik o peníze, dostaví se i tak finanční možnosti. Charitativní směrování má tendenci zamávat na vás ve finále ziskem.

Štír

Máte výborný čas ke splácení dluhů nebo naopak vyřízení půjčky. Peníze se k vám mohou kutálet také z pojistných událostí. S Jupiterem se spojuje později i Venuše ve Lvu, která spouští výrazný vliv na zvětšení vašeho skóre na bankovním účtu. Oslavte to!

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

Střelec

Mars ve znamení Lva způsobuje, že se můžete v některých finančních krocích unáhlit. Hlavním strašákem je zde i retrográdní Jupiter v Rybách. Nepůjčujte nikomu peníze, a pokud chcete investovat nějaké finance do projektu, pečlivě vše zkontrolujte.

Kozoroh

Pokud jste šéfem firmy, odmítáte vydávat peníze na nepraktické účely a nenecháte se zneužívat. Jestliže se někdo ocitá ve finančních problémech, jste ochotni mu přidat na výplatě v případě, že si to nezavinil sám, pokud mu vichřice strhla střechu.

Vodnář

Chvílemi nepoznáváte sami sebe, protože přemýšlíte o investicích, čemuž jindy moc pozornosti nevěnujete. Také je vysoká tendence k tomu, že se dozvíte o penězích, které vám náleží, ale do této doby vám to nebylo sděleno, ať už úmyslně nebo jinak.

Ryby

Především pokud je vaše kariéra spojena se zatěžkávajícími dlouhými cestami, musíte mít trpělivost. S penězi je vhodné v tomto dni zacházet opatrně, protože se planetární energie proti vám spikly a sedí na vašem finančním štěstí jako žába na prameni.

ts, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Dnes

Důležité Události

Krátká zpráva

Tramvaj se v pražských Dejvicích srazila s osobním autem

Pražské záchranné složky zasahují u dopravní nehody tramvaje s osobním autem v ulici Jugoslávských partyzánů. Srazily se před 11. hodinou. "Mělo by se jednat o tramvaj č. 8. Podle aktuálních informací je na místě jeden zraněný muž," uvedla pro TN.cz mluvčí pražských policistů Eva Kropáčová. Je muž 41 let, uvedla mluvčí záchranářů Jana Poštová. Pravděpodobně jde o řidiče osobního auta. Hasiči už na twitteru uvedli, že muž byl zaklíněný a povedlo se jim ho vyprostit.

Píše se na Deník.cz