Zahraničí

Známý zpěvák je v karanténě. Na fotbale seděl s královskou rodinou

Známý zpěvák je v karanténě. Na fotbale seděl s královskou rodinou
Zdroj: Profimedia

Velkou nepříjemnost řeší i po skončení šampionátu pořadatelé fotbalového Eura. Vyšlo najevo, že mezi VIP hosty se možná objevil koronavirus! Do karantény totiž musí známý britský zpěvák, který dokonce sledoval zápasy z tribuny společně s princem Williamem a jeho rodinou či bývalým fotbalistou Davidem Beckhamem.

Ed Sheeren musel už podruhé během krátké doby do karantény. Zatímco poprvé to bylo kvůli jeho návratu z New Yorku, tentokrát se podle britského deníku The Sun setkal s covid pozitivní osobou.

Není jasné, kdy a kde se Sheeren s nakaženým setkal. Britská média ovšem upozorňují, že zpěvák 29. června sledoval zápas fotbalové Anglie s Německem ve VIP lóži.

Hned vedle Sheerena seděl slavný bývalý fotbalista David Beckham. Nedaleko byl usazen také princ William s manželkou Kate a synem Georgem. 

Sheeren a Beckham na fotbale

Zdroj: Profimedia
  

Zdroje britského deníku uvedly, že zpěvák již byl na několika testech a všechny vyšly negativně. V karanténě ale zůstává. "Ed absolutně netuší, kde přišel do kontaktu s nakaženým. Byl na zápase ve Wembley, ale to se zdá poměrně dávno," uvedl zdroj.

Související obsah

Během posledního červnového týdne bylo ve Velké Británii do izolace posláno 281 500 lidí, což je o 100 tisíc více než o týden dřív. 

V zemi aktuálně přibývá nejvíce případů od konce ledna. Premiér Boris Johnson ale zůstává u plánu, že od 19. července v zemi přestanou platit koronavirová omezení. V Anglii už nebude povinné nošení roušek a dodržování rozestupů. Odborníky ale děsí mutace delta, která se v zemi rychle šíří.

Podle WHO může za nárůst případů i fotbalové EURO. Podívejte se na reportáž:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz