Horoskop na úterý 19. července: Neměli byste dnes nic přehánět

Horoskop na úterý 19. července: Neměli byste dnes nic přehánět
Zdroj: Getty Images

Dnes budete muset vyřešit rodinný rozpočet. Situace je totiž neúnosná. Dnešní den bude provázet roztržka mezi vámi a vaším partnerem. Jen pamatujte, že nic se nemá přehánět.

Beran

Nečekané výdaje vás absolutně nerozhodí. Umíte myslet prozíravě a víte, s čím lze dopředu počítat. Tato vzácná schopnost předvídavosti vám do značné míry ulehčí život. Navíc se umíte perfektně orientovat v otázkách financí, což se vám dnes vyplatí.

Býk

V milostném životě budete nanejvýš spokojení. Je to důsledek vaší péče a obětavosti, která se konečně vyplácí. Umíte totiž naslouchat a jste svolní ke kompromisům. Obojí je základ zdravého vztahu. Dnes si vychutnáte ovoce své "práce".

Blíženci

V zaměstnání se předvedete v nejlepší formě. Dokážete beze zbytku využít své silné stránky a skrýt své slabiny. Dnes se díky této vlastnosti ocitnete na vrcholu blaha, až vám šéf složí početné komplimenty. Pochvala hřeje, ale neusněte na vavřínech.

Rak

Podaří se vám navázat nové kontakty, což je důležité nejen v oblasti zaměstnání, ale také milostných vztahů. Teď se jen rozhodněte, jaké jsou vaše priority a jak tedy se svými novými známostmi naložíte. Využijte šarm a neodolatelný smysl pro humor.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA SRPEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev

Nečekaně získáte novou možnost uplatnění. Je však jen na vás, jak s ní naložíte. V poslední době máte sklony být ustrašení. Jako byste se báli jít za svým cílem. Snažte se tedy překonat a nebojte se zariskovat. Nemáte co ztratit. Můžete pouze získat.

Panna

Upozorníte svého přítele na fakt, že se někomu líbí. Pokud vidíte, že váš kamarád neoplývá iniciativou, nebojte se ho trochu pošťouchnout. Máte velký dar empatie, využijte ho. Můžete tak udělat dobrý skutek. Jen pamatujte, že nic se nemá přehánět.

Váhy

Dnes vypluje na povrch vaše nerozhodnost, tentokrát při nakupování. Zjistíte, že nejste schopní si vybrat, což vás dovádí k šílenství. Výsledkem je přehnané utrácení. Snažte se tedy zachovat chladnou hlavu. Při výběru dejte na vkus spíše než na cenu.

Štír

Seznámíte se s přitažlivou osobou. Nebudete věřit svým očím, protože půjde o prototyp vašeho vysněného protějšku. I to bude důvod, abyste ono setkání považovali za osudové. Romantice se meze nekladou, ovšem nezapomeňte zůstat jednou nohou na zemi.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Dnešní den bude provázet roztržka mezi vámi a vaším partnerem. Nepůjde sice o nic zásadního, ale přesto nebudete schopni naleznout společnou řeč. V zájmu zachování pohody a klidu v domácnosti nakonec ustoupíte. Nelitujte, znáte přísloví o moudřejším?

Kozoroh

K určité osobě pocítíte nečekanou náklonnost a sympatie. Trochu vás to vyděsí, neboť jste zadaní a na svého partnera nedáte dopustit. Sebemrskačstvím však ničeho nedosáhnete. Naučte se raději rozumět sami sobě a svému srdci. Pak vám bude vše jasné.

Vodnář

Dnes budete muset vyřešit rodinný rozpočet. Situace je totiž neúnosná. Jednejte proto včas, než vás k tomu donutí okolnosti. Nejlepší bude svolat rodinnou poradu a s každým probrat nejlepší cestu k úsporám. Vaši blízcí budou mít mnoho dobrých nápadů.

Ryby

Přesvědčíte se o věrnosti svého partnera. Vyřešíte tak obavy, že to s láskou vašeho protějšku už není tak žhavé jako dříve. Zjistíte, že šlo pouze o menší krizi, která se vás v podstatě vůbec netýkala. Příště si s drahou polovičkou více povídejte.

ts, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Dnes

Důležité Události

Píše se na Deník.cz