Krimi

Muž měl v Praze napadnout a okrást ženu. Policie ho zadržela na pivu

Brutální napadení vyšetřují policisté v Praze. Obětí se stala mladá žena, která čekala na tramvajové zastávce. Útočník ji měl kopnout do obličeje a oloupit.

Událost se stala na tramvajové zastávce Husinecká na Žižkově. Pětadvacetiletá žena seděla na lavičce a čekala na tramvaj. Přišel k ní neznámý muž a dal se s ní do řeči. Pak ji podle policie znenadání nakopl přímo do obličeje.


Žena se sesunula na lavičku, muž jí měl strhnout řetízek, sebrat kabelku a v klidu odešel. Už o tři dny později měl ale na rukou pouta. Kriminalisté z pražské Palmovky ho zadrželi ve chvíli, kdy s kamarády popíjel pivo před hospodou.

Související obsah


Snažil se bránit, ale proti přesile trénovaných policistů neměl šanci. Na služebně si pak vyslechl obvinění z loupeže a vzhledem k tomu, že napadená bude mít zřejmě trvalé následky, hrozí mu až 12 let vězení. Pětatřicetiletý cizinec už v tuto chvíli sedí ve vazební věznici.

ls, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Česko za pátek eviduje 17 659 nově potvrzených případů covidu-19

V pátek v Česku přibylo 17 659 případů covidu, což je o 2 700 méně než před týdnem. Nejvíce nakažených na 100 000 obyvatel je momentálně v okresech Kroměříž, Uherské Hradiště, Olomouc a Žďár nad Sázavou. V nemocnicích se s covidem aktuálně léčí 6 786 pacientů, z toho 1 052 s těžkým průběhem. Vyplývá to z údajů, které zveřejnilo ministerstvo zdravotnictví.

Píše se na Deník.cz