Domácí

Neznámý pachatel okradl invalidní ženu. Policie prosí o pomoc

Policisté hledají zloděje, který v Praze okradl invalidní ženu o speciálně vyrobenou tříkolku. O pomoc s pátráním prosí také veřejnost a proto zveřejnili snímek ukradeného vozítka i údajného pachatele.

Policisté z místního oddělení Pankrác pátrají po pachateli, který v noci z 12. na 13. července ze dvora domu v ulici Na Pankráci v Praze 4 ukradl invalidní tříkolku tyrkysové barvy, která byla uzamčena pomocí lankového zámku. Majitelce vznikla škoda ve výši 20 tisíc korun.

Související obsah

"V rámci prověřování případu policisté zajistili kamerový záznam, na kterém je zachycen muž, jenž na kradené tříkolce jede okolo 23. hodiny po ulici Na Pankráci. Jestli muže na záběrech poznáváte nebo jste tříkolku, která je na přiložené fotografii viděli, kontaktujte linku 158," uvedl mluvčí policie Jan Daněk.

Údajný zloděj

Zdroj: Policie ČR

Pachateli za trestný čin krádež hrozí v případě dopadení a odsouzení trest odnětí svobody až na dvě léta.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz