Domácí

Muž odjel na kole na nákup, domů se nevrátil! Vypátrán byl až další den

Muž odjel na kole na nákup, domů se nevrátil! Vypátrán byl až další den
Zdroj: Profimedia

Policisté pátrali pohřešovaném, který v pondělí dopoledne vyrazil na kole na nákup. Pak se ale po něm slehla zem. Další den naštěstí přišla zpráva, pohřešovaného muže poznal svědek, který ho následně také dopravil domů.

Pohřešovaný byl před pátráním viděn v pondělí v 10:30, když odjížděl z domova na stříbrném kole Merida na nákup brambor. Domů už se ale z nákupu nevrátil.

Policisté začali po 67letém muži pátrat v pondělí odpoledne, protože se ale pohřešovaného vypátrat nedařilo, kriminalisté se obrátili na širokou veřejnost s žádostí o pomoc.

Po zveřejnění pátrání v médiích přišly dobré zprávy. Senior se našel, je v pořádku.

Související obsah

"Děkujeme všem za sdílení pátrání, zejména muži, který pohřešovaného poznal a dopravil domů," zveřejnili policisté v úterý dopoledne.

tk
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz