Domácí

Policisté našli 13letou dívku z Brna. Pátrali po ní 11 dní

Policisté našli 13letou dívku z Brna. Pátrali po ní 11 dní
Ilustrační fotografie Zdroj: Profimedia

Od pondělí 30. srpna brněnští kriminalisté pátrali po 13leté dívce z Brna, která byla v den zmizení viděna se svým 25letých přítelem. Ve čtvrtek ji našli, děvče je podle nich v pořádku. Policie se ale případem dál zabývá.

Zmizení své 13leté dcery nahlásili rodiče v pondělí 30. srpna. Celkem 11 dní po dívce pátrali policisté, než ji ve čtvrtek našli. Před zmizením s ní rodiče byli naposledy v kontaktu ráno před tím, než odešli do práce.

Podle policistů byla dívka spatřena po boku svého nového přítele ve věku 25 let, mohla by se tak nacházet v jeho společnosti. "V průběhu pátrání jsme zjistili, že hledaná byla spatřena v pondělí kolem poledne v Brně," uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek minulý týden.

Související obsah

Dívka se podle něj našla v pořádku. "Kriminalisté se případem nadále zabývají a zjišťují jeho další okolnosti," uvedl Malášek ve čtvrtek.

V minulosti podle mluvčího byla dívka už dvakrát pohřešovaná, vždy se ale vrátila domů. Rodiče ale toto tvrzení popírají. Televizi Nova minulý týden sdělili, že je jejich dcera bezproblémová a neměla jediný důvod k útěku. "Nikdy se nestalo, že by odjela na několik dní, měla vypnutý telefon, nekontaktovala nás," svěřil se její otec. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz