Domácí

V pražském kontejneru našli zaklíněného muže. Byl už mrtvý

Nepříjemný zážitek má za sebou člověk z Prahy, který v jednom z kontejnerů na Černém mostě našel zaklíněného muže. Dotyčnému však už záchranáři nedokázali pomoci. Z popelnice ho museli vyprostit hasiči.

Policisté vyjížděli do Sporkovské ulice  v Praze v neděli krátce po sedmé hodině ráno. "Oznamovatel tam měl najít v kontejneru pro sběr textilu zaklíněného člověka," řekla TN.cz policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

Vyšetřovatelé po příjezdu na místo zjistili, že muž v kontejneru je už mrtvý. "Na místo jsme vyslali posádku záchranářů. Muži se však už nedalo pomoci," doplnila mluvčí záchranářů Jana Poštová. Mrtvého z popelnice museli vyprostit hasiči.

Související obsah

Na místě tak zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému (IZS). Kriminalisté nyní zjišťují totožnost mrtvého. Zatím není jasné, co se přesně stalo. Policejní komisař nařídil soudní pitvu. "Příčiny a okolnosti události vyšetřujeme," uzavřela Siřišťová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Mladík se přiznal k vystřílení školy na Floridě, zavraždil 17 lidí

Nikolas Cruz se ve středu přiznal k masakru na střední škole v Parklandu na Floridě v roce 2018, při kterém zemřelo 14 studentů a 3 dospělí. Zda 23letý mladík dostane trest smrti, anebo doživotí, určí brzy soud. Podle soudkyně Elizabeth Scheererové jsou slyšení naplánována na celý listopad a prosinec, svědectví by mohlo začít v lednu.

Píše se na Deník.cz