Domácí

Muž si koupil auto, po 200 metrech ho obrátil na střechu. Dál už jel sanitkou

Muž si koupil auto, po 200 metrech ho obrátil na střechu. Dál už jel sanitkou
Zdroj: HZS Kraje Vysočina

Neuvěřitelnou smůlu měl muž, který si v sobotu odpoledne na Uherskohradišťsku koupil ojeté auto. Ujel s ním pouhých 200 metrů, když narazil do vozu zaparkovaného u krajnice. S ojetinou skončil na střeše a úplně ji zdemoloval, záchranáři převezli do nemocnice.

Smolařem přinejmenším měsíce se stal muž, jenž si v sobotu odpoledne koupil v Uherském Ostrohu ojetý Ford Escort. Vzápětí se s ním totiž vyboural a nejenom, že auto zničil, ale sám se zranil tak, že se neobešel bez péče lékařů. U nehody zasahovali i hasiči.

"Po ujetí asi 200 metrů narazil do auta zaparkovaného na krajnici silnice na ulici Blatnická. Po nárazu se muž s vozidlem přetočil až na střechu. Se zraněním skončil v péči záchranářů, kteří ho transportovali do nemocnice," uvedla mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

Související obsah

​"Jako první na místo přijeli kolegové z Veselí nad Moravou, neboť to mají nejblíže. Krátce po nich přijeli hasiči z Uherského Hradiště a událost si převzali. U vozidel provedli protipožární opatření, odpojili autobaterie a zasypali sorbentem uniklé provozní kapaliny. Po odvezení havarovaného vozidla uklidili hasiči vozovku od střepů a úlomků z aut a vrátili se zpět na svou stanici," dodala Javoříková.

​Muže tak kromě toho, že si nové auto vůbec neužil, nejspíš čeká za nehodu i postih. Jejími okolnostmi se zabývá policie.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz