Los Angeles

Pohřešovaná herečka z Doctora Who se našla. Detaily zmizení zůstávají záhadou

Pohřešovaná herečka z Doctora Who se našla. Detaily zmizení zůstávají záhadou
Zdroj: Profimedia

Herečku Tanyu Fearovou rodina spatřila naposledy minulý týden ve čtvrtek v Los Angeles. Policisté po ní od té doby pátrali. V pondělí oznámili, že se herečka našla. Okolnosti jejího zmizení však zůstávají záhadné.

Po britské herečce policisté pátrali od minulého týdne, kdy ji začali hledat její kamarádi a rodina. "V pondělí v 11 hodin dopoledne jsme byli upozorněni, že se Tanya Fearová našla," řekli policisté zpravodajskému webu CNN, který na událost upozornil.

Bližší informace policisté neposkytli kvůli obavám o hereččino soukromí. Není tak jasné, kde se herečka objevila, kde se uplynulé dny pohybovala, ani jestli se policii přihlásila sama. Policisté jen uvedli, že v souvislosti s jejím zmizením neprobíhá žádné kriminální vyšetřování.

Zmizení Fearové, která je známá ze seriálu Doctor Who, rodina nahlásila ve čtvrtek 9. září. Od té doby se ji příbuzní a kamarádi snažili najít i za pomocí sociálních sítí, kam vyvěsili plakát s její fotografií a informací, že naposledy ji spatřili v oblasti Los Angeles/Hollywood Bowl. "Prosím, prosím, prosím, sdílejte, pokud máte známé v této oblasti. Moje sestřenice se pohřešuje, nemá v USA žádnou rodinu a opravdu se o ni bojíme," uvedla na twitteru žena, která se označila za sestřenici herečky.

K případu se nechtěli vyjadřovat ani zástupci herečky. Její zmizení tak zůstává nevysvětlené.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz