Zahraničí

Otec Meghan opět promluvil! Archie a Lilibet podle něj trpí

Otec Meghan opět promluvil! Archie a Lilibet podle něj trpí
Zdroj: Profimedia

Otec Meghan Markleové Thomas opět promluvil do médií a znovu na své dceři a zeťovi nenechal nit suchou. Zkritizoval hlavně to, jak se manželé starají o své děti. Archie (2) a Lilibet (3 měsíce) podle dědečka trpí, protože jim princ Harry a Meghan brání v kontaktu s rodinou. Děti se v podstatě nevídají s rodinou ani jednoho z nich.

Harry a Meghan to v osobním životě nemají lehké. Napjaté vztahy mají jak s britskou královskou rodinou, tak s částí rodiny Meghan. Zatímco královská rodina ale k problémům taktně mlčí, tak Meghanin otec Thomas si naopak pozornost médií užívá.

Thomas Markle tentokrát vystoupil v ranní show australské televize. Prozradil například to, že i když žije jen zhruba 200 kilometrů od Harryho a Meghan, tak svá vnoučata dosud neviděl. Jediný člen rodiny, který má k dětem přístup, je podle něj matka Meghan Doria.

Související obsah

​Markle podle deníku DailyMail také uvedl, že dostává nabídky od právníků, kteří by ho chtěli zadarmo zastupovat a Meghan zažalovat za bránění mu ve styku s vnoučaty. Do toho ale jít nechce. "Nechci vstupovat do takové hry a používat děti jako pěšáky v boji," řekl Thomas.

"Budu trpělivě čekat, až budou připraveni mi děti přivést. Ale dokud má moje dcera takový přístup, jaký má, tak to asi nepůjde," dodal. 

Markle by dceři také doporučil, aby se vrátila do Velké Británie. Podle něj tam jsou děti více v bezpečí a mohly by se více vídat s Harryho rodinou. 

Harry a Meghan dosud neukázali svou dceru Lilibet, která se narodila v červnu. Také syna Archieho ukazují jen výjimečně. V jednom z videí si s Meghan čte knížku:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz