Domácí

Děsivá nehoda na Pardubicku: Při srážce tří aut zemřel řidič

Jeden člověk zemřel ve středu dopoledne při nehodě tří aut u Dražkovic na Pardubicku, další dva se vážně zranili. Na místě zasahoval i vrtulník. Co bylo příčinou neštěstí, policie stále zjišťuje.

Hasiči při nehodě tří aut na Pardubicku spěchali k zaklíněným lidem. Po pár minutách přiletěl i záchranářský vrtulník, který dosedl na hlavní silnici, asi padesát metrů od srážky. Důvodem zásahu byl čelní střet dvou vozidel. Zatímco z jednoho auta už byla řidička venku, ve druhém zůstávali lidé.

"Odstřihnutím sloupků si hasiči museli udělat prostor k šetrnému vyproštění," okomentovala zásah mluvčí hasičů Pardubického kraje Vendula Horáková. Ženu ze sedadla spolujezdce se podařilo velmi rychle vytáhnout. Řidič byl však zaklíněný a jeho zranění byla velmi vážná. "Muž zemřel na místě," uvedla mluvčí policie Pardubického kraje Markéta Janovská.

Související obsah

Vrtulník převezl spolujezdkyni do Fakultní nemocnice v Hradci Králové. V péči záchranářů skončila i řidička v druhém autě. Do nehody se přimotal ještě kamion. Určit viníka neštěstí ještě potrvá.

Vážná nehoda se na stejném místě stala i v pondělí. Na bok se převrátil nákladní vůz plně naložený řepou.

kdu, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz