Co nás čeká

Horoskop na středu 22. září: Čeká vás šance na nový vztah a velké rozhodnutí

Horoskop na středu 22. září: Čeká vás šance na nový vztah a velké rozhodnutí
Zdroj: Getty Images

Stojíte před velkým rozhodnutím? Dnes vám pomůže Slunce, které se přesouvá do znamení Vah. Změňte dosavadní stereotyp. A nenechte si ujít šanci na nový vztah, který vám přináší úplněk ve znamení Ryb.

Beran

Nevíte kam dříve skočit? Posledních pár měsíců máte práce nad hlavu a času málo. Přestože jste opravdu zaměstnaní, snažte se nezanedbávat svoji rodinu a partnera. Kariéra je sice důležitá, neměli byste ji však upřednostňovat před osobním životem.

Býk

Stojíte před velkým rozhodnutím? Dnes vám pomůže Slunce, které se přesouvá do znamení Vah. Musíte si uvědomit, že důsledky vaší volby se zdaleka netýkají pouze vás. Raději si dejte na čas a zvažte všechna pro a proti. Nezapomeňte se poradit s rodinou.

Blíženci

Jste v zaměstnání pod velkým tlakem a cítíte se značně nervózní? Všechen stres se přirozeně projevuje na vaší náladě a životě mimo práci. Snažte se však nepřenášet svoje negativní emoce na partnera. Raději se odreagujte a vypusťte z hlavy problémy.

Rak

Slunce se dnes přesune do Vah a pokud si už sami nevíte rady, neváhejte se obrátit na vaše nejbližší. Zjistíte, že v nich máte podporu za jakýchkoliv okolností. Znají vás nejlépe a nemusíte se bát unáhlených soudů. Važte si vašeho rodinného zázemí.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ŘÍJEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev

Nedopusťte, aby hloupé nedorozumění zničilo vaše rodinné vztahy! Přesto, že to možná nebude úplně příjemné, otevřeně si s vašimi nejbližšími o problému promluvte a vyjasněte si to mezi sebou. Rodina je nejdůležitější, co máte, nezapomínejte na to.

Panna

Nemáte dnes nic v plánu? Pokud nechcete strávit večer o samotě, obvolejte své přátele a uspořádejte menší večírek. Vaši blízcí jistě s nadšením přijmou pozvání a společně si užijete skvělý večer. Myslete ale na to, že se zítra musíte vrátit do reality.

Váhy

Dnes máte svůj den! Slunce se pomalu přehoupne do vašeho znamení a vy jste plní energie. Pracovní nadšení vám může každý závidět a s vaší aktivitou stihnete všechny povinnosti před koncem pracovní doby. Využijte volného času a pusťte se do všech restů!

Štír

V zaměstnání se vám dnes naskytne jedinečná příležitost získat finanční odměnu. Neváhejte se proto angažovat a dělejte, jak nejlépe umíte. Jste pracovití, zkušení a výjimečně talentovaní. Využijte svých schopností a dokažte šéfovi, že máte na víc!

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Střelec

Venuše vám radí, abyste se věnovali svému partnerovi. Poslední dobou nemáte čas na nic jiného než na práci, a aniž byste si to uvědomovali, vaše milovaná polovička strádá. Buďte vnímaví a dokažte partnerovi, jak moc pro vás znamená. Nedopusťte, aby vám něco vyčítal!

Kozoroh

Rodinu si vybrat nemůžeme. A přestože to často není jednoduché, naučte se tolerovat nedostatky svých nejbližších a milujte je se vším všudy. Pokud za vámi někdo z členů rodiny přijde s prosbou, ukažte svou velkorysost a vyhovte mu. Vrátí se vám to.

Vodnář

Nenechte si ujít šanci na nový vztah, který vám přináší úplněk ve znamení Ryb. Přestože možná stále chováte jisté city k bývalému partnerovi, nezahoďte svou šanci. Nehleďte do minulosti! Nový partner a vztah je jediné, co vám pomůže úplně zapomenout.

Ryby

Dnes bude den jako každý jiný. V zaměstnání ani doma na vás dnes nečeká nic extrémně zajímavého, přesto se však něco změní. Svým činem dnes nevědomky někomu pomůžete. Nechte se inspirovat a nalezněte novou životní náplň. Změňte dosavadní stereotyp.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Co nás čeká

Důležité Události

Píše se na Deník.cz