Zajímavosti

VIDEO: Tatérka se pochlubila svojí první prací. Už nikdy netetuj, radí jí lidé

VIDEO: Tatérka se pochlubila svojí první prací. Už nikdy netetuj, radí jí lidé
Zdroj: Thinkstockphotos

Amatérská tatérka Sam nedávno dokončila tetování pro svého prvního zákazníka. Prací se následně pochlubila na TikToku a video se stalo velmi oblíbeným. Lidé však Sam doporučují, aby už nikoho nikdy netetovala.

Uživatelka sociální sítě TikTok Sam sní o tom, že se jednou stane slavnou a skvělou tatérkou. Nedávno dokončila své úplně první tetování a prací se na sítích okamžitě pochlubila. Ve videu dívka odhalila tetování, které znázorňuje obrys ženské tváře s růží přes jedno oko.

"Musím říci, že to vůbec není špatné. Poprvé jsem tetovala někoho jiného než sebe. Byla jsem hrozně nervózní," napsala Sam k příspěvku.

@descendantofsalemwitches

I have to say it’s not bad for my first time tattooing on someone other than myself. I was nervous? #tattok #tattoo #rose #minimalist

♬ Hit It - Yung Skrrt

Video se na sítích začalo rychle šířit a brzo získalo přes pět milionů zhlédnutí. Lidé však takové nadšení jako amatérská tatérka nesdílí. Podle mnohých by Sam měla svůj sen přehodnotit a už nikdy nikomu žádnou kérku nevytvořit.

"Dělala jsi to se zavázanýma očima při skákání na trampolíně?" ptá se jeden z uživatelů TikToku. "Někde začít musíš. Měla jsi ale více cvičit. Je to naprosto špatné, a to je prostě fakt," upozornil další.

Související obsah

Řadu lidí navíc pobouřilo, že Sam při otírání tetování na zádech své klientky ve videu neměla ochranné rukavice. "Žádný slušný tatérský salón by nenajal někoho, kdo by tak očividně ignoroval bezpečnost," uzavřel další člověk.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zajímavosti

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA schválila třetí dávku vakcíny od Moderny

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) schválila podávání třetí dávky vakcíny proti covidu-19 od firmy Moderna. Posilovací dávka vakcíny může být aplikována lidem starším 18 let půl roku od naočkování druhou dávkou, oznámila EMA v pondělí.

Krátká zpráva

Hamáček skončil v čele ČSSD, nahradit jej chce Maláčová

Po neúspěšných volbách do Poslanecké sněmovny rezignoval ministr vnitra Jan Hamáček na post předsedy ČSSD. Své odstoupení oznámil na pondělním zasedání předsednictva strany. Nahradit by jej mohla ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Ta uvedla na twitteru, že bude kandidovat na post předsedkyně strany.

Píše se na Deník.cz