Domácí

Charlotte s Nelly jsou už slečny, vzkazuje Karlu Gottovi do nebe Ivana

Charlotte s Nelly jsou už slečny, vzkazuje Karlu Gottovi do nebe Ivana
Zdroj: Facebook/ Karel Gott/ CNC_Machan / CNC / Profimedia

Už jsou to dva roky, ale pořád to bolí. Zpěvák Karel Gott stále žije v srdcích své rodiny, blízkých přátel i fanoušků. Dokazují to i dojemná slova, která posílá do nebe jeho žena Ivana Gottová prostřednictvím sociálních sítí.

Legenda české hudby Karel Gott zemřel v 80 letech na akutní leukémii. Toto smutné výročí si v pátek jeho fanoušci připomínají například na pražských Malvazinkách u Gottova hrobu nebo u jeho vily na Bertramce.

Ivana Gottová na facebooku zveřejnila dojemný vzkaz svému manželovi. "1. říjen. Datum, které mám už navždy vryto do paměti. Jsou to již dva roky, co s námi, drahý Karle, nejsi. Naše dcery už nejsou holčičky, ale velké slečny. Měl bys z nich jistě ohromnou radost. Moc nám chybíš! Bolí to! Stále stejně," říká Gottová.

Související obsah

​Dle jejích slov s dětmi vzpomínají na každý den, který mohli strávit společně. "Jsem vděčná za těch krásných 20 let ve tvém náručí. Byl jsi vždy při mně, miloval jsi mě navzdory názorům okolí, věřil jsi stejně jako já v naši věčnou lásku. Byl jsi můj rytíř, který bojoval za pravdu a spravedlnost, i když někdy marně," uvádí Ivana s vděkem.

Poděkovala také oblíbenému zpěvákovi za největší dar, který jí mohl dát, a to dcery Charlotte a Nelly. "Děkuji za vše dobré, co jsi jim předal. Od tebe dostaly naše holky ten nejlepší základ! Nejen za to ti budu navždy vděčná," děkuje Karlova manželka.

Související obsah

​Dle jejích slov největším hnacím motorem byla v posledních čtyřech letech života přízeň publika. "Nyní se seshora na nás jistě usmíváš. Krásné ohlasy tvých milých příznivců na tvou autobiografii ti mohou být do nebe tou největší satisfakcí," myslí si Ivana. A věří, že podobný úspěch bude mít i chystaný dokument.

"Moc bych si přála, aby díky filmu i knize žil dál tvůj odkaz. Aby tvoje píle, pracovitost a profesionalita inspirovaly mladé lidi. Žil jsi krásný, bohatý a naplněný život. Jsem pyšná, že sis vybral právě mě a mohou s láskou pečovat o tvůj odkaz. V našich srdcích zůstaneš, milovaný Kájo, napořád," vzkazuje do nebe Ivana.

Připomeňte si Mistrův humor a jeho každoroční přebírání Zlatého slavíka:

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz