Co nás čeká

Horoskop na pátek 8. října: Dnes se vám splní velké přání

Horoskop na pátek 8. října: Dnes se vám splní velké přání
Zdroj: Getty Images

Věřte, že se tento den splní vaše přání! Venuše se včera přesunula do Střelce a zažehla milostné svíce. Navíc vás Mars činí pohotovějšími, takže toho stihnete mnohem víc než jindy.

Beran

Je vhodné se věnovat práci, která je méně zisková. Hledejte motivaci v jiných hodnotách než v penězích. Situace vám sice ukazuje nutnost výdajů, často do rodiny, dětí, starých rodičů nebo i jiných příbuzných, ovšem vždy můžete sáhnout do úspor.

Býk

Snažíte se v první řadě peníze nehromadit, ale roztáčet. Přijímáte finance od druhých ve velkém a ve velkém je vzápětí předáváte dále do výhodných investic. Právě tato cirkulace majetku mezi lidmi vás baví a dnes se vám bude zvláště všechno dařit.

Blíženci

Pracovně si stojíte velmi dobře, a to samé lze říct i o financích, kde se významnou rolí ukazuje spojitost se společenským životem. I když máte většinou na všechno času dost, nyní vás Mars činí pohotovějšími, takže toho stihnete mnohem víc než jindy.

Rak

Pokuste se v tomto čase dobře využít rad kolegy, který vám dělá cosi jako mentora. Aniž si to uvědomujete, posiluje vaše sebevědomí, touhu zviditelnit se a vytvořit pevné struktury na pracovišti. Můžete se od něj hodně naučit, naslouchejte.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP LÁSKY NA ŘÍJEN
Zjistěte, co si pro vás hvězdy na tento měsíc připravily v milostném životě!

Lev

Den je vhodný pro navazování přátelství, jejich upevňování a rozvíjení. Jste více srdeční, otevření a dokážete svými zájmy nadchnout druhé lidi, kteří v některých tématech tápou a sbírají teprve odvahu ke změně, zatímco vy už jste v jejím středu.

Panna

V lásce vám kazí plány kdosi třetí. Mnohé třecí plochy v partnerství vám ale naštěstí eliminuje vzájemná důvěra. I tak se ale ve vašem partnerství objeví dosti sobectví, ješitnosti a také zbytečného velikášství, které bude mrzet, ale nic nenaděláte.

Váhy

Věřte, že se tento den splní vaše velké přání! Venuše se včera přesunula do Střelce a zažehla milostné svíce. Vše, co bylo ve tmě, se vám najednou rozsvítí. Na každém kroku vás provází vaše velkorysost a humor. Užívejte si toho naplno!

Štír

Netřeba s protějškem svádět diskuze a argumentovat jinými pohledy na společnou budoucnost. Své životní potřeby sladíte rychle a přirozeně. V mnoha nedorozuměních dospějete k výhodným kompromisům. Získáte nadhled a oprostíte se od podružných chtíčů.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Nadšení vám dává doslova křídla pro jakékoliv pracovní postupy. Jste přesto stále velice ohleduplní a vždy máte na prvním místě blaho své rodiny, takže přesčasy odmítáte. Ovoce své práce chcete přinášet právě jim a těší vás, když jsou na vás pyšní.

Kozoroh

Je nejvhodnější čas pro podání nejrůznějších přihlášek, podstoupení konkurzů a podobně. Dařit se vám bude zvláště, pokud pečujete o druhé nebo působíte v oblasti logistiky či zemědělství. Žijete přítomností a posouváte se ve znalostech mílovými kroky.

Vodnář

Je třeba počítat s konkurencí. Tu nesmíte v žádném případě podcenit. Dbejte na řádně sepsané pracovní smlouvy. Načtěte si aktuální zákony, o které se v oboru můžete opřít. A nebojte se obchodovat s lidmi, kteří jsou pro vás zatím velkou neznámou.

Ryby

V rodině se umíte přizpůsobit druhým. Nedělá vám problém zapomenout na své nároky, plány a přání. Cítíte, že ti, kteří ve vaší rodině udávají tón, jsou myšlenkově o krok napřed, a tak se jim rádi přizpůsobíte. Nečiní vám to potíže, protože jste tolerantní.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Co nás čeká

Důležité Události

Píše se na Deník.cz