Co nás čeká

Horoskop na úterý 12. října: Pozor, dnes se vyhněte cestování

Horoskop na úterý 12. října: Pozor, dnes se vyhněte cestování
Zdroj: Getty Images

Dnes byste se totiž měli raději vyhýbat cestám! I když vás na ně pošle šéf, raději je zrušte. Také byste se dnes neměli přejídat. Dávejte pozor na svůj žaludek.

Beran

Občas se divíte, co je v práci možné. Poznáte totiž nečekaně zábavné klienty, kteří vám vyjdou vstříc. Dobře s nimi domluvíte spolupráci i obchody. Hlavně se však docela sblížíte duševně! Co vy víte, jestli jste právě nepoznali svého budoucího přítele nebo někoho blízkého? 

Býk

Dnes neřešte finance, protože vám bude chybět finanční odhad situace, ať už jde o firmu nebo domácnost. Raději se věnujte úplně něčemu jinému. Provádějte jenom stereotypní práci. Nebo si nechte poradit od vlastního protějšku, který vám vždy pomůže!

Blíženci

Jsou lidé, se kterými jste rádi. Ať už pocházejí z práce, ze školy, nebo sdílejí vaše koníčky. Nové kamarádství, které jste uzavřeli, však může přímo přerůst v lásku! Máte proto všechny dobré předpoklady. Chováte se víc něžně a vaše srdce vám při setkání bije rychleji. Sblížení duší právě potřebujete!

Rak

Seďte na jednom místě! Dnes byste se totiž měli raději vyhýbat cestám, a i když vás na ně pošle šéf, nebo jste na nich dopředu domluvení, odvolejte je. Nebudou totiž úspěšné! Lépe vám bude v kanceláři, kde se mnoho věcí dá domluvit po telefonu. Nebo doma, kam se brzy vydáte, si dejte šlofíka. Udělá vám dobře!

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2022
Prozradíme vám všechno, co vás zajímá – láska, práce, zdraví nebo finance? Odpovíme vám už teď v nejrozsáhlejším ROČNÍM horoskopu v ČR! Připravte se s předstihem na vaši budoucnost!

Lev

Dnes se nepřejídejte a vyberte si k obědu a večeři raději něco jiného než maso. Kořeněná strava vám dnes podráždí žaludek, který bude dost citlivý! To taky ovlivní vaše chování a přístup k lidem. Naopak dietnější strava vám dnes dodá lehkost pro práci i budování vztahů. Tak co vlastně chcete?

Panna

Můžete být na sebe pyšní, hlavně ve svém soukromí! Čím dál víc vás totiž těší trvalý a stabilní vztah, který jste si pracně vybudovali! Takže se po práci určitě rychle setkáte se svým miláčkem. Potěší vás, když se půjdete trochu pobavit. Stejně jako když se spolu staráte o praktické problémy v domácnosti!

Váhy

Když vás kolegové podpoří, vydáte ze sebe velké množství sil! Záleží na lidech, kteří vás obklopují! Okolí se až podiví, čeho jste schopní dosáhnout. Proto se spoléhejte na své přátele. A taky na lidi, kteří se snaží podobně jako vy! Nebojte, nebudete vůbec škodní! Poctivá práce vždy přinese nějaký zisk.

Štír

Myslete více na své soukromí! V poslední době trávíte hodně přesčasů v zaměstnání. Pro samou práci tak máte málo času na milovaného partnera. Dnes si to uvědomíte! Víte ale, co je v tuto chvíli dobré udělat. Častěji mu volejte a přineste domů nějakou drobnost. Znovu rozsvítíte ohníčky v jeho očích!

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

Střelec

Mějte ohledy na své okolí. Je sice krásné, že teď máte tolik smyslu pro lásku, ale nemusí o tom vědět veškerá veřejnost! Není dobré užívat si milostné chvilky jinde než doma. Tam máte to nejlepší zázemí, jak si dopřávat lásky i romantiky. Partner si to vychutná stejně jako vy! Buďte tedy diskrétní.

Kozoroh

Je toho na vás moc! Špatná nálada se vás proto drží zuby nehty. Tak se zamyslíte, co s ní udělat. Pomoc ale přijde zčistajasna sama a váš smysl pro humor vyčistí atmosféru. Pak si jen udržte potřebný nadhled! Lidé s vámi budou najednou raději, a tím se vám otevřou zbrusu nové možnosti, které využijete.

Vodnář

Dnes máte větší smysl pro míru. Proto se divíte, co všechno po vás partner zrovna chce. Na jeho přehnané nároky si dávejte větší pozor! Raději se snažte se s ním domluvit, co je ve vašich silách. Tak se lépe uvolníte a zároveň si porozumíte. Budete pak mít příjemnější náladu, která vám vydrží.

Ryby

Jste oddaný jedinec, a proto myslíte především na své nejbližší. Co nejvíc času tak věnujete vlastní rodině, která z toho bude mít opravdu radost! S chutí také nakoupíte a uvaříte. Pak se začnete zajímat, jestli druzí nemají nějaké starosti, se kterými byste jim mohli pomoci. Všichni si toho budou vážit!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Co nás čeká

Důležité Události

Píše se na Deník.cz